Щоб ваш сон був здоровим і комфортним, необхідно серйозно віднестись до вибору спального приладдя, в першу чергу таких як матрац і наматрацник. Останнім часом ортопедичний наматрацник стає усе більш затребуваним, проте, на жаль, не усі знають, як правильно підібрати його для себе.

Наматрацник   Іноді, деякі вирішують купити ортопедичні наматрацники тільки через те, що це звучить круто і модно. Проте, давайте розберемося, навіщо насправді нам потрібний ортопедичний наматрацник і як правильно його вибрати.

     По-перше, саме визначення наматрацника як ортопедичний вже говорить про те, що його завдання - створити максимально зручні умови для сну і підтримати правильне положення тіла. Такий наматрацник не просто виконує захисну функцію по відношенню до матраца, а сприяє вашому комфортну і здоровому сну.

     Саме тому при виборі ортопедичного наматрацника слід в першу чергу звернути увагу на його жорсткість. Якщо ваш матрац виявився занадто м'яким, то ви можете це легко виправити, купивши ортопедичний наматрацник високої міри жорсткості, такий як наматрацник із кокосом. Якщо ж ви хочете зробити ваше спальне місце м'якшим, то ми радимо вам купити ортопедичний наматрацник з латексу або з силіконових волокон.

     Тим, хто віддає перевагу середній жорсткості, краще вибирати ортопедичний наматрацник, до складу якого входить як латекс, так і кокос.

     У нашому інтернет магазині ви можете купити намарацники українських та закордонних виробників.

    Усі наматрацники пройшли обов'язкову сертифікацію і мають масу дипломів різних міжнародних виставок і підтвердження від різних лабораторій що свідчать про їх високу якість і екологічність. Купити наматрацник у Львові дуже просто подзвонивши нашому менеджерові або зробивши замовлення через сайт.

     Досить часто наматрацники дарують своїм друзям, родичам, частіше батькам, дітям
Ми всіляко підтримуємо подібні заходи і при покупці комплектів обов'язково робимо знижки, уточнюйте у наших менеджерів як отримати знижку на комплекти. Купуйте наматрацники в нашому інтернет-магазині "Matroluxe Львів".