Навігація по статті:

Дитячий матрац у ліжечко

    Що є найважливішим для молодих батьків? Відповідь незаперечна - щаслива і здорова дитина, яка спокійно спить по ночах, веселиться і радує батьків днем. Що грає головну роль в забезпеченні малюка силами ? Звичайно ж, сон, який неможливий без продуманого, добре підібраного матраца.

    Коли пора купити матрац?

    З одного боку дивне запитання, однак багато батьків вважають за краще передавати матрац «у спадок»: від старшого до молодшого, або купують користоване ліжечко з матрацом в комплекті. Але, як і будь-яка інша річ особистої гігієни, дитячий спальний матрац повинен бути свій! Так як, незважаючи на дотримання всіх правил експлуатації, ви не примусите свою дитину поменше перевертатися, гратися чи стрибати на ньому.

    Головні критерії вибору правильного ортопедичного матраца:

  1. його параметри і розмір;
  2. матеріали-наповнювачі;
  3. довговічність;
  4. вік і вага дитини;
  5. простота в експлуатації.

    Розмір. Головне, де ви ніколи не помилитеся - це те, як співвідноситься ваш матрац з ліжечком. Він зобов'язаний підходити ідеально.

    Надмірно короткий матрац сприяє появі додаткових щілин, де можуть накопичуватися пил і бруд. А це загрожує травмами, алергіями і т.п. Коли матрац більший - його ортопедичні здатності втрачають свій сенс. Причина в тому, що після всіх згинань і деформацій, матрац поступово стає непридатним і може принести таким чином більше шкоди, ніж користі.

    Чого потрібно вимагати від матеріалів, з яких виготовлений матрац для новонародженої дитини?

    Запам'ятайте: природність, екологічність, відмінна повітряна фільтрація (матрац повинен «дихати»). Прикладом ідеального матеріалу для дитячого ортопедичного матраца може послужити кокосова койра, природний латекс, натуральна бавовна і льон, вовна або повсть, а також пінополіуретан.

    Не забувайте про обивку матраца! Сучасні чохли легко можуть протистояти розмноженню грибків і бактерій, оберігати від алергій і подразнень, добре «дихати» і при цьому складатися виключно з натуральних матеріалів.

    Висота, як визначитися? Для малюків рекомендована висота матраца складає 5-12 сантиметрів.

    Жорсткість? Показники і рівень жорсткості ортопедичного матраца для дітей коливається, в залежності від віку та активності.

    Новонароджені довго знаходяться в ліжечку. В них тільки починається період активного вивчення зовнішнього світу. Зараз матрац для новонароджених має сильний вплив на розвиток хребта дитини, а також формування правильної постави і скелета, в загальному.

    Дітям віком до року рекомендують матраци підвищеної жорсткості в основі яких, кокосова койра. Вважається, що саме такий жорсткий матрац на даний час - найкращий для правильного розвитку кісткової системи дитини. Завдяки, натуральному полімеру лінгін, такі матраци еластичні, стійкі до вологи і зовсім не схильні до гниття.

    Якість. Наш магазин вимагає високу якість від своїх виробників і вважає обов'язковим наявність спеціального сертифікату якості та паспорт для кожного елементу представлених товарів в магазині.

    Чому важливо знати, чи володіє підібраний матрац ортопедичними якостями?

    Мета і місія ортопедичних матраців, які вам пропонує інтернет-магазин matroluxe.org.ua полягає в гармонізації навантаження і тиску на тіло малюка таким чином, вага дитини рівномірно розміщується на поверхні.

    Додаткові доступні переваги таких матраців, про які ви, можливо, не знали:
Поки ваш немовля формується зсередини, матрац піклується про правильне протікання цього процесу, в незалежності від пози або дій дитини.

Прихована структура кожного нашого матраца необхідним чином змінюється відповідно до вигинів слабкої спинки малюка.

Ортопедичний ефект сприяє повному розслабленню і відпочинку організму під час сну.

Матрац з ортопедичним ефектом - це найкраща профілактика і лікування при захворюваннях опорно-рухової системи.

Як зберегти дитячий матрац    Як продовжити життя ортопедичному матрацу для своєї дитини?

    Щоб забезпечити тривалий термін служби ортопедичного матраца, збереження всіх його властивостей і особливостей в первозданній формі, а також при цьому гарантувати безпеку і найбільшу корисність, батькам слід дотримуватися відповідних умов експлуатації. Тому, мало просто купити комфортний, якісний матрац - необхідно вчасно підтримувати його в належному стані. Таким чином, необхідно запам'ятати, що …

    Після покупки нового ортопедичного матраца, не слід на велику кількість часу залишати його упакованим. Чому? Адже чисто і сухо. Нагадаємо, що даним «смарт» матрацам потрібно «дихати», а в закритому просторі встановлюється зовсім інший, негативно впливаючий мікроклімат і температура. Тому, не менше доби «провітрюйте» нову покупку.

    Вік і фізіологічні показники не так сильно впливають на основні правила експлуатації, як багатьом може здатися на перший погляд. «Провітрювання» один раз в три місяці - це те, що повинно стати головним правилом для кожного свідомого покупця матраца.

Чистка дитячого матраца    Чистка дитячого матраца

    Чистка матраца, як і будь-якого іншого спального атрибута повинна проходити систематично і регулярно. Якщо у вас немає можливості використовувати послуги професійної клінінгової компанії, то достатньо і тривалого прибирання з пилососом. Не забувайте: чистка хімічними речовинами речей малюка - табу для міцного здоров'я!

    Чи пробували ви коли-небудь сушити матрац обігрівальною технікою? Ні? І не потрібно! Протипоказано проводити сушку намоклого матраца як праскою, так і феном. Відкритий простір і свіже повітря - найкращий помічник!

    Будьте уважними і користуйтеся тільки перевіреними точками продажу ортопедичних матраців та виробниками, адже мова йде про здоров'я вашого улюбленого малюка! Розуміючи всю серйозність проблеми, інтернет-магазин matroluxe.com.ua робить все, щоб покупка нового сучасного спального атрибута принесла справжнє свято в будинок - починаючи від низьких цін і закінчуючи унікальною системою знижок і бонусів. Ну і звичайно - першокласне обслуговування цілодобово!

    Зробіть правильний внесок в майбутнє!