Диван це - багатофункціональний предмет сучасного інтер'єру

Різновидів диванів сьогодні досить багато.

     Тахта - це широка і невисока канапа. Вона може забезпечуватися спинкою в узголів'ї і підлокітниками. Виконується як з викатним механізмом, так і без нього. Тахта буває односпальною і двоспальною.

     Софа - м'який диван із підлокітниками і невисокою спинкою. Верхня частина цього дивана зазвичай відкидається, а нижня - висувається або піднімається.

     Відносно нещодавно у продажі з'явилися модульні дивани, їх конструкція має на увазі створення різних конфігурацій і предметів з незалежних деталей. Такі моделі дуже зручні, функціональні і універсальні. Широке поширення отримали дивани-ліжка. Вони забезпечуються механізмом трансформації, який дозволяє розкладати диван, перетворюючи його місце для сну. Зустрічається декілька видів подібних механізмів.

     Диван-еврокнижка в розкладному стані нагадує відкриту книгу. У таких моделей, як правило, вузьке спальне місце. Але і достоїнств у неї немало - це досить велика ніша для зберігання постільної білизни і іншого приладдя, надійність і простота. При трансформації дивана ви не подряпаєте поверхню підлоги, оскільки конструкція не зрушується з місця.

     Викатний диван розкладається дуже просто. Як його розкладати, зрозуміло навіть з назви. Якщо використати такий диван в якості спального місця, то він не буде зручним, та і фурнітура у більшості випадків не служить довго. Іншими словами, викатні дивани найправильніше використовувати в якості гостьового варіанту.

     Модель Єврокнижка вважається зручною, якісною і надійною. Спальне місце повністю рівне, ящик для білизни - місткий, а процес трансформації дуже легкий.

     Диван Акордеон забезпечується ящиком для постільної білизни і знімними чохлами. Розкладати його нескладно, для цього необхідно підвести сидіння і трохи потягнути його на себе.

     Диван Розкладушка має простий механізм - свисток, що розгортається, розкладачка і матрац. Усе це знаходиться під сидінням. Потягнувши за петлю, ви з легкістю розкладете диван.

     Ви завжди можете купити диван або матрац на Matroluxe.org.ua з безкоштовною доставкою по Львову. А наші онлайн консультанти допоможуть підібрати саме те, що Вам треба за хорошим співвідношенням ціна-якість. І не забувайте стежити за розділом акції можливо що саме зараз проводиться знижка на товари, що цікавлять Вас.