Ми працюємо!

Шафи-купе від LuxeStudio

Знайдено: 0 товарів

На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!

Шафа-купе - необхідність у кожен дім.

     Для забезпечення своєї життєдіяльності людині треба величезну кількість речей, які просто необхідно десь зберігати. Прекрасним рішенням такої проблеми стали шафи-купе. Адже погодитеся, не дуже естетично виглядатиме зимова куртка, що висить на спинці стільця, особливо якщо за вікном літо. В умовах обмеженої житлової площі гостро стоїть проблема створення компактної системи зберігання усього необхідного. Шафи-купе настільки місткі, що в одній такій шафі може поміститися одяг усієї сім'ї. Магазин Матролюкс пропонує купити шафи-купе різної довжини і глибини. Ви обов'язково підберете відповідний для Вашої сім'ї розмір.
     Головним достоїнством і відмінністю шаф-купе є двері. Вони перетворюють звичайну розпашну шафу на шафу розсувну, що дозволяє істотно заощадити квадратні метри. Розсувна система відкривання дверей дозволяє встановити таку шафу навіть у вузькому передпокої. Доповнити шафу-купе в передпокої може кутова консоль дуга або кутова консоль пряма, що дозволить зберігати на відкритих полицях всякі дрібниці, які мають бути під рукою, на зразок ключів від квартири або машини.
     У магазині Матролюкс Ви маєте можливість додатково до шафи придбати консоль в двох варіантах.
     Двері в шафах-купе грають ще і декоративну роль. Сьогодні для виготовлення шафових дверей, окрім традиційного ДСП, використовують скло і дзеркала. Дзеркальні двері допоможуть візуально розширити маленьке приміщення. По Вашому бажанню дзеркало може бути тонованим або з малюнком. Крім того, існує можливість нанесення на двері шафи фото- або ультрафіолетовий друк. Такі малюнки просто не можуть не зачаровувати, вони здатні внести свіжу нотку у будь-який інтер'єр.
     Подивитися і зробити свій вибір на користь тих або інших дверей Ви можете в інтернет-магазині Матролюкс. Тут представлені двухдверні і трьохдверні варіанти, а також шафи для вітальні, в яких окрім одягу зручно розміститься телевізор.
     Ще однією відмінною рисою шаф-купе від звичайних розпашних є їх наповнюваність. Усередині шафи Ви знайдете не лише полиці і штангу для вішоків, а ще і безліч всіляких висувних ящиків і кошиків. Такі шафи можуть бути обладнані спеціальними полицями для взуття на дверях фасаду і ящиках. Навіть звичайна штанга може бути оснащена пантографом, що забезпечує ідеальний доступ до речей, опускаючи штангу на потрібну висоту.
     Пропонуємо Вам купити шафу-купе від Матролюкс і оцінити усі її переваги в процесі експлуатації. Дзвоніть нам по вказаних на сайті телефонах або залишайте заявки.