За останнє десятиліття людство усвідомило той факт, що стан здоров'я частенько залежить повністю від якості нічного сну. Поганий сон викликає безліч захворювань, які пов'язані :

 • з нервовою системою
 • із станом опорно-рухового апарату
 • з серцево-судинною системою.

     Тому треба не роздумуючи купити матрац Матролюкс, роблячи ставку на прекрасне самопочуття, бадьорість духу. Треба без жалю викидати старий ватний матрац, позбавитись від металевої гнучкої основи для сну. Такі конструкції, що цілком можливо, залишилися в спадок від бабусі, для якісного нічного сну і хорошого денного відпочинку на 100% не підійдуть. Навпаки, старовинні ліжка здатні викликати безліч ортопедичних захворювань.
Не правильне положення тіла під час відпочинку, тим більше, тривалого, породжує виникнення міжхребцевих гриж, які приносять немало страждань людині.

     Сертифіковані, ергономічні, недорогі Матролюкс матраци - це саме та якість, на яку слід орієнтуватися. Крім того, в лінії багато моделей, які можуть бути з пружинами, без пружин, з декількома шарами з пластичних матеріалів як натуральних, так і синтетичних. Вибір величезний, техніка виробництва матраців дивовижна. Отже, відвідавши офіційний сайт матраців Матролюкс завжди вдасться зробити правильний вибір і навіть тому покупцеві, який занадто вимогливий до будь-яких товарів, які купуються для особистого використання.

     Якщо щось незрозуміло при виборі матраца - завжди можна:

 • Отримати консультацію у оператора.
 • Замовити зворотний дзвінок з сайту.
 • Особисто подзвонити за телефонами, які вказані в інтернет-магазині.
 • Зв'язавшись з менеджером, варто скористатися професійною допомогою фахівця у виборі ортопедичного матраца як для дорослих, так і для дітей.

Матраци Matroluxe : особливості ортопедичної "начинки"

     У ортопедичному матраці і навіть в тому, де є присутні пружини, додатково використовуються шари високотехнологічних матеріалів. Це може бути:

 • кокосова койра
 • штучний або натуральний латекс
 • піна з ефектом пам'яті
 • повсть
 • прошарок з натуральної овечої шерсті
 • бавовняний прошарок.

     Звичайно ж, на кожному матраці є щільний жакардовий чохол. Деякі моделі запаковані в щільний бавовняний чохол, оброблений водовідштовхувальним просоченням. Якщо випадково волога потрапляє на поверхню чохла, вона не вбирається в матрац, попри те, що це бавовна. Краплі скачуються по матерії, залишаючи виріб абсолютно сухим.

     Хочеться купити матрац Matroluxe, але той який зроблений з використанням кокосової койри. Незрозуміло, що це таке і для чого вона використовується? Давайте дамо відповідь і це питання. Кокосова койра - це 100% натуральная кокосова стружка, яка добувається з шкірки кокосових горіхів.

     Матеріал має повністю природне походження і має високі параметри жорсткості, пружності. Койра - ця велика кількість лігніну - речовини, яку іноді порівнюють з натуральним полімером. Завдяки цій складовій, прошарок з кокосової койри:

 • Пружна.
 • Жорстка.
 • Яка пружинить.

     Це ідеально відповідна складова частина для якісного ортопедичного матраца. Крім того, виробник матраців Matroluxe передбачив ще одну переважну особливість, конструктувавши базу для сну з використанням койри. Кокосова стружка, сформована в щільну ортопедичну плиту, забезпечує прекрасний повітрообмін. Завдяки цій якості матрац дихає, добре провітрюється, навіть якщо його періодично не виносити на вулицю, не вибивати, не віддавати в хімчистку. Виріб завжди свіжіший, не має затухлого неприємного запаху, оскільки тут просто не скупчуються клуби пилу завдяки хорошій, природній вентиляції, природному повітрообміну. З цієї ж причини кокосову койру, тобто плиту, що використовується в ортопедичному матраці, застосовують для створення літньої сторони підстав для сну, яка завжди прохолодна і свіжа, приємна для комфортабельного відпочинку.

Інтернет магазин матраців : переваги очевидні

     Хочеться зробити тільки вигідну покупку? Отже, варто купити матрац у Львові за адресою вул. Богдана Хмельницького 200, де широкий асортимент ортопедичних виробів, а також супутніх товарів. Для покупця пропонуються матраци:

 • пружинні
 • безпружинні
 • тонкі
 • для дітей
 • на подвійному пружинному блоці
 • на блоці Боннель і інші модифікації.

      Покупець має прекрасну можливість придбати аксесуари, представлені : наматрацниками, підматрацниками, ортопедичними або класичними подушками, декоративними аксесуарами для ліжок, іграшками ручної роботи. Крім того, тут відмінний вибір меблів, у тому числі і каркасів, які призначені для ортопедичних матраців.

      Інтернет майданчик - це завжди нижчі ціни, завдяки меншим витратам на зміст торгової точки. Тому купити матраци в Україні завжди вигідніше саме в таких магазинах. Навіщо ж переплачувати, якщо можна розумно економити?!

Недорогі матраци - спосіб зберегти здоров'я

     Якщо ж людина вже має ортопедичні захворювання, наприклад, сколіоз, кіфосколіоз, міжхребетні грижі, це не означає, що можна продовжувати користуватися старим матрацом. Навпаки, треба вибрати якісні недорогі ортопедичні матраци ціна, на які невисока і саме в інтернет-магазині Львова, Тернополя, Луцька і інших міст України. Навіщо переплачувати, відвідуючи звичайні торгові точки, якщо на віртуальному просторі величезний асортимент подібних товарів і низька вартість.

     Найбюджетніша модель з пружинами - це класичний матрац Боннель з економічними прошарками з двох сторін. Виріб теж упакований в якісний чохол, пороховідштовхуючий, яйик володіє, і водовідштовхувальними характеристиками. Виріб традиційно виготовляється для використання в спальних кімнатах для людей, вага яких не перевищує 120 кг. За правильних умов експлуатації, база для комфортного сну прослужить своєму власникові не менше 10 років, що вказується в супровідній документації до виробу.

     Немає бажання економити, при цьому хочеться придбати кращий матрац, створений по унікальних сучасних технологіях? Безпружинна база, основний блок в якій - це піна з ефектом пам'яті - прекрасний варіант. Матеріал, у буквальному розумінні слова, запам'ятовує контури тіла сплячої людини, підтримуючи хребет в анатомічно правильному положенні.

     Завдяки такій особливості, навантаження з хребетного стовпа знімається повністю, м'язи розслабляються, забирається зажатість і спазми, що і являються частенько, причиною болів в суглобах. Прийнято вважати, що болять кістки, насправді це болять м'язи, які спазмуються, стискаючи кістки людини з великою силою. Суглоби труться один об одного, швидше зношуються, що викликає хронічні захворювання, дистрофічні зміни хребетних дисків, міжхребетні грижі і протрузії. Щоб уникнути цих неприємних хвороб, не стикатися з болем і рецидивами грізних захворювань, варто вчасно купити ортопедичний матрац, використовуючи його по прямому призначенню.

     Подзвоніть нам 38(067) 675-91-70 або замовте зворотний дзвінок і наші консультанти допоможуть Вам зробити правильний вибір!