Дуже приємно, що виробники м'яких меблів, радують широким асортиментом і багатьма типами виробів. Однозначно, є з чого вибрати. Варто сказати, що кожен такий виріб не завжди доречно і добре виглядатиме в певному інтер'єрі. З іншого боку, користувач завжди сам вибирає найбільш відповідний варіант. Щоб такий вибір був завжди осмислений, треба знати основні види м'яких меблів і її призначення. Влаштовуйтеся зручніше, ми починаємо!Диван модуль

    Конструкція і її призначення

     Зверніть увагу, що такі вироби класифікуються від конструкції і її призначення. Каталог м'яких меблів має такі основні види:

  • Класичний диван. Відмінний варіант для будинку, особливо у вітальні або залі. Мініатюрні моделі, навіть в дитячих кімнатах, розміщують, в якості місця для відпочинку. Комфорт при активному використанні вам гарантований!
  • Диван-ліжко. Дуже універсальний виріб. Якщо не розбирати, то використовуються вони, як звичайні м'які меблі. Розклавши його, ви отримаєте зручне місце для сну. А якщо ще і ортопедичний матрац є, то такий відпочинок буде ще і корисним!
  • Модульні дивани. Справжній конструктор для дорослих. Варто сказати, що він практичний у використанні, оскільки секції доповнюють розмір і форму, залежно від потреб! Фабрики м'яких меблів практикують випуск таких моделей із-за практичності і недорогої вартості. Але не забувайте про якість матеріалів!
  • Софа. Відрізняється суворістю, через що розміщують її в офісах або класичних інтер'єрах. По конструкції являє собою виїзну основу з подушками. Також, характерні тверді невисокі підлокітники!
  • Тахта. Недорогі м'які меблі представлені таким виробом. Вона не має спинки, але іноді зустрічається в конструкціях. Підходить до невеликих приміщень або гардеробів!
  • Канапе. Дуже навіть декоративний вид м'яких меблів. Частенько, має місце тільки для двох. М'які меблі, диван яких має скромні розміри називається канапе.
  • Оттоман. Недорогі м'які меблі, що мають комфортабельну конструкцію: валик під голову, невелика спинка. Просто ідеальний варіант до кімнати відпочинку або вітальні!
  • Пуф - комфортабельний табурет. Підходить для жінок, що користуються макіяжем. Такий виріб має нішу під сидінням для зберігання. Варто сказати, що пуфи бувають без каркаса. Усередині знаходиться м'який матеріал, що набуває форми тіла.
  • Крісло. Поширений вид одномісних м'яких меблів! Часто йде в комплекті з диванами або м'якими куточками. Не варто забувати і про крісло-ліжко, що послужить зручним спальним місцем. Усі вищеперелічені види є основними і найпоширенішими. Також, ви зустрінете і цілі комплекти м'яких куточків, що мають форму і дизайн, до певного інтер'єру!

Пуфф    Оббивка і наповнювачі

     Якісні м'які меблі дуже залежать від цих параметрів. Вони також діляться на штучні і матеріали. Є з чого вибрати: і кінський волос, і пух, і повсть. Можна зустріти і композитні матеріали, такі як синтепон або поролон. Недорогі м'які меблі складаються саме з таких складових. Фахівці стверджують, що від активного використання того ж синтепона або поролону меблі прогинаються і втрачають свій первозданний зовнішній вигляд.
     Щоб м'які меблі служили набагато довше, варто більше піклуватися про них і підбирати, спочатку, якісні матеріали!