Інформація

Поради для міцного сну

Поради для міцного сну

Роль сну в житті кожної людини важко переоцінити. Від того, скільки ми спимо, залежить наше самопочуття, емоційний та психологічний стан. Ми проводимо у сні від 20 до 30 років нашого життя. І це зовсім не даремна трата часу. Коли ми спимо і тіло наше відпочиває, в мозку відбуваються складні відновлювальні процеси, працює імунна система, впорядковується рівень гормонів. 

Факти про сон, котрі цікаво знати

Факти про сон, котрі цікаво знати

Багато людей люблять поспати, але більшість вважає сон даремною тратою часу.

Проте, що не говоріть, а сон — це надзвичайно важлива потреба організму. У цю статтю ми підібрали 20 цікавих фактів про сни:

  1. Люди проводять у сні третину свого життя. Офіційний рекорд часу, який людина змогла провести без сну, був зафіксований у 1965 році. 
Меблі для спальні в нашому інтернет-магазині

Меблі для спальні в нашому інтернет-магазині

Спальня – це краще місце для міцного сну і відпочинку у вашому будинку, в якому людина повинна відчувати себе комфортно і відокремлено, маючи можливість розслабитися після насиченого трудового дня. І саме меблі для спальні грають важливу роль в цьому.

Ортопедичний наматрацник

Ортопедичний наматрацник

     Щоб ваш сон був здоровим і комфортним, необхідно серйозно віднестись до вибору спального приладдя, в першу чергу таких як матрац і наматрацник. Останнім часом ортопедичний наматрацник стає усе більш затребуваним, проте, на жаль, не усі знають, як правильно підібрати його для себе.

Ліжко з підйомним механізмом в Matroluxe Львів

Ліжко з підйомним механізмом в Matroluxe Львів

     Покупка спального місця - це важливе рішення, з яким хоч би одного разу стикається кожна людина. Вибір моделей здатний задовольнити побажання найвимогливішого і скептично налагодженого клієнта. Особливо, якщо ви збираєтеся купити ліжко з підйомним механізмом. Інтернет-магазин меблів Матролюкс Львів пропонує широкий вибір ліжок з підйомником, щоб усі бажаючі могли придбати бажану модель під вже готовий дизайн інтер'єру.

Ортопедичні товари для сну

Ортопедичні товари для сну

     Здоровий сон - це запорука нашого здоров'я і, отже, вибирати товари для сну треба ретельно і грунтовно. Ортопедичні товари є найбільш відповідними, у тому випадку, якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я. Серед ортопедичних виробів для сну існують ортопедичні матраци, ортопедичні наматрацники, ортопедичні подушки

Дитячі наматрацники

Дитячі наматрацники

     Вибір товарів для дітей завжди вимагає ретельного підходу, особливо це стосується облаштування спального місця для малюка. Адже дуже важливо, щоб сон був здоровим і комфортним, оскільки від цих чинників безпосередньо залежать розвиток і зростання дитини, його самопочуття і настрій.

Нові дерев'яні ліжка від тм Камелія

Нові дерев'яні ліжка від тм Камелія

     У фірмових магазинах виробника Матролюкс новинка: дерев'яні ліжка і тумбочки для дітей і дорослих! Ліжка виробляються на території Західної України з екологічно чистого натурального дерева сосни, бука та дуба. Завдяки новітньому обладнанню та професіоналізму майстрів, підприємство виготовляє високоякісну продукцію з натурального дерева, яке виросло в лісах Західної України.

Матраци тонкі Матролюкс: особливості моделей

Матраци тонкі Матролюкс: особливості моделей

     Про користь використання ортопедичних матраців сьогодні знає практично кожна сучасна людина. Якісна основа для комфортного сну - це не просто задоволення і прекрасний відпочинок, але і неоцінима користь для здоров'я. Посудіть самі, не так давно вчені всього світу відкрито заявили, що ортопедичні бази для ліжок дозволяють проводити прекрасну профілактику остеохондрозу, артритів артрозу, люмбаго, радикуліти, безліч неврологічних захворювань, варикозу, недуг, пов'язаних з деформацією і передчасним зносом суглобів.

Ортопедичні матраци з кокосової койри

Ортопедичні матраци з кокосової койри

     Комфортне і правильно підібране спальне місце - це запорука здорового сну, який у свою чергу дозволяє нам почувати себе повними енергії упродовж усього дня. Саме тому варто вибирати ортопедичний матрац з усією серйозністю.

Який ортопедичний матрац купити при остеохондрозі?

Який ортопедичний матрац купити при остеохондрозі?

     У наш час болі в спині і проблеми з хребтом зустрічаються практично у кожної другої людини. Дуже часто ми не звертаємо на них уваги, поки все не дійде до лікарняного ліжка, сеансів тривалої терапії, медикаментозного лікування і так далі.

Як вибрати матрац для новонародженого

Як вибрати матрац для новонародженого

     Безперечно, кожен батько мріє, щоб у його новонародженого малюка було найкрасивіше сучасне ліжечко з ніжною постільною білизною, над яким акуратно звисає повітряний балдахін. Проте багато хто приділяє основну увагу безпосередньо естетиці спального місця, забуваючи про те, що воно має бути, передусім, комфортним і дарувати малюкові здоровий сон.

Що таке пружинний блок

Що таке пружинний блок "Боннель"

     Уперше пружинний блок з'явився в 1857 році, в стільцях і кріслах і тільки після отримання патенту в 1865 році почався розвиток пружинних матраців, який триває до сьогоднішніх днів.

Який матрац вибрати для ліжка?

Який матрац вибрати для ліжка?

     Важко розповісти в двох реченнях який краще вибрати матрац для ліжка. Це досить складний процес, що вимагає обов'язкового обліку цілого ряду різних параметрів.