Ми працюємо!

Подушки

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

      Ортопедичні подушки рекомендовані лікарями-науковцями як профілактичний засіб для здоров’я хребта, а також суглобів. Вони попереджують виникнення остеохондрозу, сколіозу і інших проблем зі здоров’ям, які не тільки можуть погано впливати на сон, але й на загальний стан здоров’я людини. Ортопедична подушка не викликає алергічних реакцій, її можуть використовувати як дорослі, так і діти з малечку.

      Ортопедичні подушки  підтримують у правильному положенні шию та голову людини. Ортопедична подушка має бути правильно підібрана в залежності від тілобудови та ваги людини. Найбільш ефективними такі подушки стають, коли використовуються разом у парі із правильно підібраними матрацами. Така подушка не тільки не викликає алергії, а ще й дозволяє повітрю вільно рухатися крізь неї, що робить сон на такій подушці дуже комфортним. Подушки у Львові представлені товарами, які мають ефект запам’ятовування правильного положення голови людини – Memory Foam (піна, що запам’ятовує). Це дозволяє протягом тривалого часу зберігати форму. Якщо ви живете у невеличкому місті або селі, мабуть, у вас немає можливості купити таку корисну подушку у магазині. Але це не проблема, ортопедична подушка у Львові може бути придбана через інтернет-магазин у нас на сайті і ми доставимо Ваш товар у будь який куточок України. У нас Ви маєте можливість вибрати саме той товар, який підходить Вам або членам Вашої родини, не виходячи з дому. Будь-яка подушка, яка пропонується у нас на сайті є виробом високої якості від вітчизняного виробника, абсолютна безпечна для Вас та Ваших дітей. 
      Подушка ортопедична виготовляється із спеціального віскоеластичного поліуретану, який у вигляді піни відливається у форму, яка є оптимальною для відпочинку уві сні для людини. Цей різновид поліуретану є міцною та еластичною речовиною, яка не містить шкідливих домішок. Усі ці матеріали добре пропускають повітря, корисні людям з підвищеним потовиділенням у ночі. Усі ортопедичні подушки мають чохли зі стрейч-трикотажу та захисну внутрішню сітку. 

      Також на нашому сайті представлена подушка з наповнювачем з холофайберу та подушки із натурального латексу. Чохол цих подушок виготовляється з різних матеріалів: з хлопку, поліестру, жаккарду. Подушки із латексним наповненням мають ортопедичний ефект, незалежно від моделі, яка Вам сподобалася. Адже цей матеріал здійснює хорошу підтримку голови та шиї, при чому добре повторює їх. Більш пориста сруктура латексу робить такі подушки максимально повітропроникними.

     Подушка ортопедична не обов’язково має бути дуже дорогою, у нас Ви знайдете товар на будь-який смак та гаманець. Кожна подушка від нашої компанії відповідає всім стандартам якості, Ви будете із задоволенням відпочивати на наших подушках та, можливо, захочете подарувати ці приємні вироби своїм родичам, близьким та друзям. 

     Подаруйте собі добрий здоровий сон з нашими ортопедичними подушками, придбаними у магазині Матролюкс у Львові!