Матрац для вагітної    Сучасні люди в питаннях свого побуту вельми вередливі. Ми звикли оточувати себе найкращими, зручними і корисними речами, роблячи життя простішим і комфортнішим.

    Що ж стосується спальні, то при облаштуванні даного приміщення люди проявляють закоренілий консерватизм. Мало хто може зважитися на кардинальний «апгрейд» свого спального місця, вважаючи за краще відпочинок на старому, знайомому кожною своєю виїмкою, матраці всім розрекламованим ортопедичним новинок.

    Коли купити новий ортопедичний матрац просто необхідно?

    Причину свого ранкового нездужання і вічно ниючих суглобів люди звикли бачити в чому завгодно, але тільки не в недоліках матраца. Змусити людину оновити звичне ложе може не так вже й багато речей. Наприклад,потреба в покупці нового матрацу може з’явитися, коли:

  • існує вагома пошкодження пружинного блоку старого матраца;
  • поверхня матраца сильно забруднена (не виведені плями);
  • в будинку з'являється жінка, яка чекає дитину.

    Навіщо вагітним жінкам ортопедичний матрац?

    Ортопедичні матраци та вагітність пов'язані більше, ніж непідготовлений споживач може собі уявити. Ці сучасні спальні вироби рекомендують купувати вже на перших місяцях, так як здоровий сон є ключовою запорукою повноцінного розвитку плоду.

    Перебуваючи в «цікавому положенні», жінка може вередувати і вимагати виконання багатьох абсурдних бажань. Але бажання купити якісний матрац для вагітних - це не примха і не дивина вагітної жінки, а необхідність.

    У міру розвитку плоду, ортопедичні матраци з просто зручних переходять в розряд важливих і функціональних засобів. Проблемами зі спиною вагітна жінка з часом починає мучитися все сильніше, адже навантаження на хребет збільшуються.

    Матраци з ортопедичними властивостями підтримують тіло, грамотно розподіляючи різні за вагою частини тіла жінки таким чином, щоб хребет залишався випрямленим в будь-якій позі. При цьому м'язи всього тіла розслабляються, дозволяючи майбутньої матері насолоджуватися хвилинами спокою. До речі ще один незамінний аксесуар для спокійного сну майбутньої мами, це подушка для вагітних.

Комфорт для вагітної жінки    З яких матеріалів повинні бути зроблені ідеальні матраци для вагітних?

    Вагітна жінка відчуває серйозні гормональні сплески. Від цього може розвинутися алергічні реакції на непередбачувані речі. Наприклад, на неякісну тканину чохла матраца або пил, накопичену в ньому.
Ортопедичні матраци надійних марок виготовляють з дорогих якісних матеріалів з використанням натуральних волокон і безпечної синтетики. Ці вироби проходять ретельне тестування, в ході якого з'ясовуються його характеристики безпеки.

    Елітні матраци роблять з найбільш довговічних і стійких до різного роду впливам матеріалів. При цьому конструкція виконується таким чином, щоб в ній не накопичувалися волога і пил.

    Матраци ортопедичні мають дві функціональні сторони:

  • взимку (зима) сторона з вовняним ворсом допомагає зберігати тепло;
  • влітку (літо) інша сторона матраца з бавовною розсіює тепло.

Таким чином, температурний баланс для вагітної жінки будуть підтримувати самі матраци.

    Яка жорсткість матраца підходить для вагітної жінки?

    Матрац середньої і високої жорсткості - ідеальний засіб від болю в попереку на пізніх термінах вагітності. Зрозуміло, він менш зручний, ніж пухові перини, але жорсткість необхідна для правильної підтримки хребта і позбавлення від больових відчуттів в спині.

    Для посилення ортопедичного ефекту матраци в Києві у своєму розпорядженні таким чином, щоб один край злегка височів над іншим. Вагітна жінка повинна спати так, щоб її тіло знаходилося під певним нахилом: ноги розташовувалися трохи вище, ніж голова, адже проблеми з венами нерідкі для майбутніх мам.

    Незадовільною жорсткість для вагітних відрізняються поролонові вироби. Найкраще вибирати спеціальні ортопедичні «торти» з пружним наповнювачем, мультипакет або пружинним блоком. Головне, щоб вагітній жінці дійсно було зручно на ньому.

Матраци для вагітних