Зараз багато хто наважується купити латексний наматрацник лише тому, що звучить модно і сучасно, проте не варто забувати, навіщо дійсно потрібні латексні наматрацники. Передусім, варто відмітити, що латексні наматрацники належать до категорії наматрацників, які призначені не лише для захисту матраца від пилу і ушкоджень, але ще і виконують ортопедичну функцію, забезпечуючи максимальний комфорт і розслаблення під час сну.

Латекс і Латекс-кокос     На нашому сайті Matroluxe Львів ви можете купити латексні наматрацники двох типів : Латекс і Латекс-кокос. Перший наматрацник, Латекс, складається з натурального латексу і призначений для підвищення м'якості спального місця. Висота наматрацника середня, близько 5 см Наматрацник Латекс має високу анатомічність, сприяючи правильному положенню тіла уві сні. Також наматрацник є гіпоалергенним і підійде людям, стражающим від алергії. Чохол латексного наматрацника із стрейчевої тканини легко знімається і піддається пранню.

     Латексний наматрацник Латекс-кокос рекомендується людям, які люблять спати на твердішій поверхні, з його допомогою можна відрегулювати жорсткість матраца. Наматрацник виготовлений з натуральних матеріалів - 100% латексу і кокосу. Наматрацник Латекс-кокос складається з двох шарів: одна сторона наматрацника - латекс, друга - кокос. Висота наматрацника - 5 см Наматрацник Латекс-кокос має також гіпоалергенну властивість і не викликає алергії.

     У нас ви можете купити латексні наматрацники високої якості, зроблені по сучасних високих технологіях

Латексні наматрацники є екологічно чистими і відповідають усім гігієнічним нормам.

     Латексні наматрацники досить прості у догляді, їх лише необхідно регулярно перевертати і у міру забруднення прати знімний чохол. В середньому латексний наматрацник прослужить вам 5-6 років.

     Купити латексні наматрацники легко і просто. Ми приймаємо замовлення онлайн у будь-який час доби. Також ви можете звернутися по допомогу до наших менеджерів. Ми будемо раді відповісти на усі питання, що цікавлять вас!