Камелія Ноліна    Спальня – це краще місце для міцного сну і відпочинку у вашому будинку, в якому людина повинна відчувати себе комфортно і відокремлено, маючи можливість розслабитися після насиченого трудового дня. І саме меблі для спальні грають важливу роль в цьому.

    Спальня – місце для усамітнення і комфортного відпочинку

    Меблі в спальню слід підбирати так, щоб вони створювали атмосферу умиротворення і затишку. Тому всі меблі для спальної кімнати, всі деталі інтер'єру повинні бути спокійними і приємними. Але що за спальня без великого і зручного ліжка? Крім нього, будь-який поважаючий себе господар розмістить в цій кімнаті різні тумби, шифоньєр і трюмо з дзеркалом для зберігання косметичних засобів і наведення марафету. Загалом, на кількість меблів впливають габарити самої спальні.

    Інтернет-магазин стильних меблів Матролюкс пропонує вашій увазі величезний асортимент меблів для оформлення спальні на будь-який смак. У нас ви побачите і компактні, і "широкоформатні" спальні, які зможуть стати гідною прикрасою вашого інтер'єру. Дуже важливо, щоб тут не було різної електроніки, адже для цього існують вітальні та кухні. У нашому асортименті представлені ​​такі меблі для спальні:

  • модульні спальні;
  • комплекти спалень;
  • шафи і пенали в спальню;
  • комоди, тумби і дзеркала;
  • ліжка.

Камелія Сакура    Як оформити ідеальну спальню?

    На сьогоднішній день придбати хороші меблі для спальні – не проблема. Сучасний ринок пропонує масу рішень, починаючи від класичних ліжок і закінчуючи комплектами спалень, що включають в себе повний набір меблів. При оформленні цього приміщення слід покладатися на його площу. Від неї і залежить подальший інтер'єр. Так, наприклад, в невелику кімнату краще вибирати меблі світлих відтінків, а в просторій спальні можна поекспериментувати і з темними породами дерева.

    Вибираючи ліжко, потрібно звернути увагу на міцність її каркаса і рами, а також екологічність матеріалів. Якщо ви піклуєтеся про своє здоров'я, краще віддати перевагу ліжку з натурального дерева. Немаловажним в ліжку є днище, яке може бути як дерев'яним, так і металевим. Не слід забувати і про матрац. Вибір якісного матраца – досить непросте завдання. Він може бути виконаний як з натуральних, так і з штучних матеріалів. Алергікам найкраще підійде синтетика. Що стосується жорсткості матраца, він обов'язково повинен бути твердим і ортопедичним, ідеально підлаштовуються під контури людського тіла і забезпечуючи правильне його положення під час сну.