Все більшої популярності з кожним роком набувають ортопедичні матраци - причому деякі сприймають їх як панацею від усіх бід, а хтось, взагалі, рахує усі їх цілющі властивості не більше ніж вигадкою. На самій же справі корисні властивості і, правда, посідають хороше місце, але які і в яких ситуаціях? У цьому питанні розібратися допоможе лікар.

Уберегти себе від остеохондрозу

     Перше, що відмічають усі без виключення лікарі - це той факт, що від сну в неправильній позиції хвороби розвинутися не можуть, ми і так досить багато робимо для їх появи під час сну.Тоді навіщо потрібне ортопедичне ліжко? Річ у тому, що саме воно здатне стати дуже ефективним початком лікування. При цьому ортопедичний матрац корисний буде дуже багатьом - не лише людям, що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату, кінцівок, хребта, суглобів і кісток.

     Якщо говорити про "дорослі" хвороби, що потребують "нічного" лікування, то сьогодні лідируючі позиції займає остеохондроз. При цьому дуже часто за цією назвою криються хвороби украй серйозні, ігнорування течії яких призводить до дуже неприємних наслідків. Важливе правильне ліжко для сну при нестабільності хребців - вона зменшує навантаження на хребет, забезпечує повне знерухомлення і надійно фіксує певне положення тіла уві сні.

     Грижа диска, напевно є найпоширенішим в дорослому віці порушенням хребта.

     Як бачите, сподіватися, що матрац вирішить усі ваші проблеми із здоров'ям, щонайменше, безглуздо. Але ось те, що він може допомогти в ефективному лікуванні - це факт.

     Грижа міжхребетного диска, яка виражається у болях в попереку, що іноді передається і на нижні кінцівки. При утиску нервового кінчика людина відчуває найсильніший біль, що поширюється від спини до ніг, що примушує її приймати під час сну особливу позу, що людина робить виключно для зменшення больових відчуттів.

     Жорстке ліжко буде не найвірнішим рішенням проблеми - краще зробити свій вибір на користь сучасного ортопедичного матраца. Рекомендують лікарі лікувальні матраци підліткам – так, як під час сну зростаючий організм прийматиме правильне положення, хоч би в деякій мірі усуваючи викривлення хребта.