Щоб завжди почувати себе свіжим і бадьорим, треба не лише виспатися, але і відпочити комфортно. А що говорити про дітей? Які їм потрібні для цієї умови. Матрас для малятОднозначно, тільки найкращі і найкорисніші. Саме тому багато батьків, з найменшого віку дитини вже намагаються купити ортопедичний матрац недорого! Зверніть увагу, що покупка такого роду виключить розвиток хвороб опорно-рухового апарату навіть у немовлят і забезпечить гідну профілактику. Бережіть здоров'я змолоду. Досить економити на здоров'ї дітей.

Вік і матрац

     Дуже важливий критерій, а інформація про спосіб вибору передається у спадок. Так, у кожного різного підхід. Як би то не було варто дотримуватися обов'язкових правил і вибір ортопедичного матраца стане простіший і доступніший.

     Для дитини важливий комфорт в першу чергу. Звичайно, він сприяє міцному сну, але якщо жорсткість підводить, то чекайте неприємностей з хребтом. Лікарі-ортопеди наполягають, що товщина виробу має бути не більша 3-5 см. Зверніть увагу, що для різних вікових груп, вам слід вибирати недорогі ортопедичні матраци, але при цьому якісні.

     Дітям, як до 3, так і після трьох років обов'язково купувати натуральні ортопедичні матраци. Це допоможе усунути алергію і позитивно вплинути на розвиток імунітету. Більш старшим діткам дозволяється спати на матрацах середньо-жорстких і еластичніших. Це і не дивно. Вони ж ростуть по годинам, і кісткова тканина зміцнюється з кожним днем! Ніякої вати або поролону. Ці матеріали не підійдуть для дитини, оскільки швидко робляться непридатними і втрачають пружність.

Обов'язково для дітей тільки ортопедичний?

     Статистика говорить, що велика частина покупок таких виробів здійснюється дбайливими батьками. Звичайно! І лікарі говорять, і фахівці рекомендують. Увесь секрет в тому, що ортопедичний матрац набуває форми, прямо пропорційною вазі і статурі дитини. Таким чином тіло набуває єдино правильної форми. З хребта знімається напруга і усе тіло розслабляється!

     Активне використання такого виробу позитивно впливає на осанку і перешкоджає відхиленням і навіть захворюванням! Купити ортопедичний матрац треба не лише для здорових діток і їх розвитку. Якщо ваше чадо має дискомфорт і болі в спині. Зверніться до лікаря і не затягуйте з придбанням матраца.Сон немовляти

Який матрац кращий?

     Складне питання, оскільки все індивідуально. Перш, ніж робити покупку порадьтеся з лікарем і фахівцями. Вам варто знати, що бувають матраци з пружинними блоками, що діляться на залежні і незалежні, і взагалі без пружин - тільки наповнювач! Вибираєте що краще? Тоді врахуйте ці критерії:

  • Довговічність. Беріть великий розмір, щоб дитині було зручно. Пружинний матрац можна використати порядком 10 років, з наповнювачем - 15. Врахуйте, що все залежить від вашого догляду за матрацом.
  • Комфорт. Це поняття включає сотню критеріїв. Але вибирайте золоту середину. М'який матрац зручніший, але середньо-жорсткий - корисніший. Вибирати вже вам!
  • Гіпоаллергенність. Нехай ваше чадо розвивається повноцінно. Решту довірте виробу. Якісний ортопедичний матрац має тільки натуральні матеріали оббивки.
  • Стійкість до вологи. Це підійде для маленьких діток. Якщо ортопедичний матрац не має таких властивостей, то краще з ним не зв'язуватися: окислення пружин, псування набивки. Це ж пряма дорога до розвитку шкідливих мікробів!
  • Захист від пилу. Використання ортопедичного матраца включає можливість повного чищення. Чим якість вища, тим і захист від зовнішніх чинників буде кращий. Враховуйте це при виборі!