Механізми трансформації диванів Матролюкс

     Проблему організації простору в квартирі або у будинку вирішують за допомогою сучасних меблів. Але, на жаль, далеко не кожна людина у нашому світі може дозволити собі обладнати повноцінну спальну кімнату. Якщо розміри квартири цього не дозволяють - тоді ідеальним рішенням стане розкладний диван. Він не лише дозволяє з легкістю заощадити місце, але і подарувати справжню насолоду від комфортного і здорового сну. Також, в таких диванах дуже легко зберігати постільну білизну або не потрібні, для щоденного використання, товари.
     На ринку виробники пропонують великий вибір різних диванів, які мають спеціальні механізми трансформації. Саме від них залежить розташування меблів у будинку, і легкість її використання в побуті. Компанія Матролюкс пропонує дивани в різних комплектаціях, на будь-який смак.

     Види розкладних диванів

     Усі дивани Матролюкс можна умовно розділити на три групи, залежно від механізмів розкладання, а саме:

 • що Розгортаються;
 • Викатні;
 • Розкладні.

     Кожен з них має свої унікальні характеристики, які власне і впливають на популярність і затребуваність на ринку. Розглянемо їх детальніше.

     Дивани викатні

Схема розкладання дивану єврокнижка

схема розкладання дивану дельфін

     Такі моделі є самими міцними, оскільки розраховані на часті трансформації. Процес розкладки дивана простий - треба потягнути за потайний ремінець і уся конструкція розкладається. Серед плюсів можна відмітити надійність, компактність, велике спальне місце. Мінусом такого дивана є тільки висота спального місця, яка може бути набагато нижча, ніж зазвичай. Самими популярними моделями цього виду трансформації можна вважати:

 1. Диван єврокнижка. На ринку це самі ходові меблі. Механізм простий - спинку закидають на порожнє місце від відсунутого сидіння. Головна проблема моделі - жорстка спинка. Тому виробники, щоб згладити такий нюанс, додають до дивана подушки;
 2. Дельфін. Тут частина спального місця знаходитися в коробі конструкції. При розкладанні його треба витягнути і підняти. В принципі, нічого складного тут також немає.

     Дивани що розкладаються:

Схема розкладання дивану клік-кляк

схема розкладання дивану книжка

     Розкладний диван цього типу чудово підійде для щоденного сну, також славитися довговічністю, практичністю і зручністю.

Популярні види:

 1. Диван клік-кляк. Такі меблі не рекомендують ставити під стіну, оскільки припаде кожного разу її відсовувати, при трансформації. Сама ж процедура має деякі складнощі, тому впоратися може тільки доросла людина. Треба підняти дві частини і повернути їх до визначеного шпарка. Він означає, що частини в потрібній позиції і можна диван розкладати;
 2. Книжка. Система аналогічна моделі клік-кляк, тільки ось у попереднього варіанту є ще позиція релакс, а тут тільки дві - сидячи і лежачи.

Схема розкладання дивану акордеон

       Дивани, що розгортаються

     Диван акордеон. Популярна модель, розкласти яку можна за допомогою одного руху. Треба потягнути на себе злегка підведене сидіння. Система нагадує музичний інструмент, тому і має таку назву. Спальне місце на диванах акордеон буде рівним. Серед явних переваг цієї моделі можна виділити:

 • легкість використання;
 • зручне місце для здорового сну;
 • надійність конструкції, яка чудово підходить для щоденного використання. Якщо конструкція вийде з ладу - вартість заміни механізму не сильно ударить по гаманцю;
 • займає мало місця в складеному виді, що чудово підходить для малогабаритних приміщень і дитячих кімнат;
 • є місця для зберігання речей;
 • доступ до ящика у будь-який час, навіть якщо диван в зібраному виді;
 • конструкцію можна встановлювати щільно до стіни, оскільки для трансформації додаткове місце не знадобитися;
 • легкість відходу. Усі елементи такої конструкції покриті спеціальними чохлами. Їх дуже легко чистити, а якщо буде необхідність, то можна і замінити на інші. Так і інтер'єр приміщення легко оновити;
 • доступна ціна, враховуючи технічні характеристики.

Схема розкладання дивану мералат

     Дивани мералат. Ще одна назва системи - французька розкладушка. Перед розкладанням конструкції необхідно прибрати усі подушки і підлокітники. Це можна вважати недоліком, оскільки треба шукати місце для сидіння в квартирі. Але з іншого боку, в цій моделі саме сидіння досить міцне і пружне, тому і зберігає свої первинні властивості упродовж довгого періоду часу.
схема розкладання дивану седафлекс     Седафлекс або американська розкладачка. В цьому випадку диван розкладається в два рухи. Спальне місце виходить перпендикулярно самій спинці конструкції. Усередині каркаса схований сам матрац. Сидіння підіймається за сховану ручку і розкриває конструкцію, спираючи її на ніжки. Матрац тут цілісний, тому він забезпечує комфорт під час сну. Американська розкладушчка - це ортопедичний диван, який чудово підходить для використання щодня.

Будь-які розкладні дивани мають свої плюси і мінуси, тому вибір має бути тільки індивідуальним. Купувати якісні дивани у Львові краще у перевірених виробників, тоді гарантовано можна придбати ідеальну модель.

викатний механізм дивану