Дитяче ліжко Хатка    Традиційно, ще перед народженням дитини батьки вже задумуються та планують покупку колиски, адже це – одна з найбільш необхідних речей для новонародженого. Саме дитяче ліжечко, чи, як його ще називають, колиска – це те, що забезпечить комфортні умови та здоровий сон для малюка.

    На сучасному ринку існує просто неймовірно велика кількість різноманітних моделей різної цінової політики. Та, обираючи, рекомендуємо звернути особливу увагу на те, що від вибору колиски залежить формування опорно-рухового апарату вашої дитини.

    Ліжечко-колиска: різноманіття моделей

    Батьки, перед тим, як купити колиску, завжди переглядають багато джерел з інформацією, та, не завжди їм вдається обрати варіант, який буде якнайкраще підходити саме для їх малюка. Тому, слід більш детально ознайомитись з моделями, що існують на сучасному ринку:

  • Дитяча колиска ліжечко для дітей до 6 місяців. Виріб доволі негроміздкий, займає небагато місця, доволі функціональне. Звісно, що всі батьки планують, що дитина від народження буде спати окремо, та не завжди так здається. Тим більше, такі моделі актуальні тільки до того часу, поки дитинка спить спокійно, і не намагається самостійно вставати.
  • Колиски для немовлят трансформери. Вважається одним з найбільш популярних та затребуваних варіантів. Такі ліжечка колиски можуть трансформуватись у диванчик, тим паче у більшості моделей передбачені додаткові ніші, куди помістити речі першої необхідності, такі як підгузники, переленки, рушнички, тощо. До речі, чудовими варіантами ліжечка трансформер є моделі, в яких передбачений пеленальний столик, саме такі ліжечка для немовлят отримали багато схвальних відгуків від батьків.
  • Колиски для немовлят купити класичні. Саме такі запити найчастіше вводять батьки у пошуковик. Вони, до речі, також є одними з затребуваних. Особливістю таких моделей є можливість укачування немовляти. При виборі, варто звернути увагу на те, що доступні варіанти для дітей від народження і до трьох років, а також від народження та до півтори року.
  • Дитячі ліжечка колиски – манежі.  Такий варіант – ідеальний для тих батьків, котрі часто переїжджають, або ж коли в оселі недостатньо місця для повноцінного великого ліжечка. Саме така модель займає доволі небагато місця, є недорогою та практичною. Конструкція дозволяє швидко складати та розкладати таке ліжечко.

    Купити ліжечко колиску недорого

    Обираючи, рекомендуємо батькам немовляти, перш за все, звернути увагу на:

  • Практичність та функціональність. Візьміть до уваги те, що ваше немовля справді кожного дня розвивається, змінюється та росте. Саме тому необхідно підібрати таку модель, в якій дитинка зможе не тільки солодко спати, а й сидіти, бавитись, тощо. Тим більше, у випадку поломки, важливо, щоб замінна деталь швидко була доступна для покупки.
  • Здоровий сон. Обираючи ліжечко колиску для немовляти, зверніть вагу на можливість регулювання висоти ліжечка, можливість присунути ліжечко до себе без зайвого шуму, чи, навпаки, відсунути.
  • Матеріал, з якого виготовлене ліжечко колиска. Матеріал повинен бути екологічним – це насамперед, адже перші місяці свого життя, дитинка майже постійно проводить в ліжечку, тому дуже важливо, щоб дитинка перебувала там, де немає можливості отримати алергію, тощо. Тому, найчастіше, обирають колиски для немовлят з дерева.
  • Основне – це безпека. Колиска для немовляти повинна бути міцна, стійка, надійна, та з можливістю регулювання висоти.

Дитяче ліжко    Де купити колиску ліжечко для немовляти

    Купити дитячі колиски у Львові – ви можете саме в нашому інтернет-магазині «Матролюкс». Наш десятирічний досвід, сертифіковані та надійні матеріали, дозволяють виконати ваше замовлення якісно, швидко, та згідно ваших побажань.

    Замовити дитячі ліжечка колиски по Львівській області зі швидкою доставкою та можливістю оплати, що підходить для вас, ви можете легко та швидко в нашому інтернет-магазині. Вам ми пропонуємо широкий вибір різноманітних моделей, починаючи від класичних колисок, та закінчуючи сучасними унікальними моделями.

    Магазин «Матролюкс» – це професіонали у своїй справі. З нашими колисками ви можете бути впевнені, що ваше немовля в безпеці та спить міцним здоровим сном.