Matro-Rollзручні і практичні матраци маленької товщини. Якщо хочете, щоб ваш сон став здоровим і міцним ? Ваше місце для сну стало абсолютно незручним, продавилося і відпочинок буквально став нестерпний? Ми розповімо Вам про матраци, які легко вирішують таке питання. Йдеться про топпере, що ідеально вирівнють поверхню спального місця і створють умови комфорту і затишку. Лінійка тонких матраців у рулоні MATRO-ROLL відрізняється високою мірою практичності і комфортності, але головне, їх ціна абсолютно не кусається.

     Це серія матрацних виробів підвищеної комфортності, що володіє високою ергономічностю. Кожна з моделей, представлених в лінійці еластична і пружна. Навіть досить жорсткий Extra kokos (у нім є присутнім шар кокосової койри) дарує почуття комфорту і бодрості. Вироби компактні, але незважаючи на це дарують задоволення і приємний відпочинок. Кожен з матраців виготовляється з перевірених досвідченими фахівцями, екологічно чистих матеріалів. Це говорить про їх гіппоалергенность.

     За рахунок особливостей свого наповнення тонкі матраци не поступаються в якості або комфортності стандартним матрацам. А в деяких аспектах навіть перевершують їх, адже повнорозмірний матрац не можна, наприклад, забрати з собою в похід. Матро-Ролл виготовляється із застосуванням останніх технологічних розробок. Тому з такими матрацами відпочинок спокійний, затишний і поновлюючий сили.

матролюкс матро-ролл

Застосування топперів Матро-ролл в побуті

     Сфера застосування тонких матраців не обмежується вирівнюванням диванів. Поліпшення якості місця для сну, звичайно ж є першим завдання, але компактність і ергономічність дозволяє використати матраци-топпери ще у ряді випадків. Зупинимося детальніше на основних аспектах використання тонких матраців-топперів.

     По-перше, якщо попередній матрац зносився або ваші дивани продавилися, Матро-ролл вирівнює поверхню і створює найкращі умови для відпочинку. Ви вмить відчуваєте різницю, сон стає приємнішим, тіло розслабляється і напруга йде, ніби її і не було.
Матрац просто вдихає нове життя в стару спальну поверхню. Вона стає ортопедичною, а також покращуються анатомічні властивості. Після сну Ви відчуваєте бадьорість, енергійність і переповненість силами.

     Варто відмітити, що відпочинок на такому матраці відмінна профілактика захворювань хребта. Вирівнюється осанка, стає ставною і граціозною. Поліпшення стають помітні дуже швидко не лише Вам, але і оточуючим.
     Залежно від власних переваг, а також особливостей організму без зусиль підберете необхідну міру жорсткості і анатомічності.

  •  Любите відчувати невагомість під час відпочинку? Вам підійдуть моделі з ефектом пам'яті - Memotex Advance, Memotex Kokos, Memotex.
  •  Віддаєте перевагу м'яким виробам з натуральними матеріалами? Для Вас створені Double Comfort, Ultra Flex, Extra Standart.
  •  Подобаються жорсткі спальні поверхні? Вам потрібний матрац Extra Kokos. Хочете класичний зручний матрац? Air Standart 3 в 1 кращий варіант у такому разі.

матрац у рулоні     Друге, можливість скручування, а також зручна і надійна фіксація, дозволяють брати матрац з собою куди б не спрямовувалися. Ліс, річка, море, похід в гори. Де б Ви не були, відпочинок затишний і спокійний.

     По-третє, якщо Ви займаєтеся спортом спробуйте використати MATRO-ROLL. Будь-який вид тренувань, що припускає зайняття на підлозі (наприклад, пілатес або йога), стає ще ефективнішим.

     Четвертий варіант для любителів влітку знаходиться на дачі. Обов'язково беріть тонкий матрац з собою. Ваш сон і хребет не страждають від напруги або дискомфорту. Він незамінний під час відпочинку на природі. Легкий, ергономічний, компактний і запросто переноситься в рюкзаку або чохлі.

     Переваги використання топперів: ергономічність і компактність. Саме ця особливість робить їх незамінними у будь-якому місці. Кожен топпер укомплектований ремнями для фіксації. Тому перевозити виріб з місця на місце легко. Бездоганна адаптація до особливостей будови тіла. Матраци мають анатомічний і ортопедичний ефект. Вирівнювання поверхні. Цей матрац зробить поверхню спального місця рівною і комфортабельною. Поліпшення сну з першого застосування. Він усуває втому і зніме з тіла напругу.

     Замовлення нестандартного розміру. Якщо у Вас незвичайне планування і потрібний нестандартний розмір спального місця Ви купуйте матрац, який виготовлять за індивідуальними параметрами. Кожна людина життєво потребує повноцінний відпочинок. Тонкі матраци в скручуванніреальна можливість кожному отримати комфортабельне спальне місце.

     У лінійці представлені матраци з різними характеристиками, що дозволять легко підібрати оптимальний варіант.