Історія виникнення пружинного блоку "Бонель"

     Уперше пружинний блок з'явився в 1857 році, в стільцях і кріслах і тільки після отримання патенту в 1865 році почався розвиток пружинних матраців, який триває до сьогоднішніх днів. За цей час він придбав безліч відмінних якостей : став дуже надійним, абсолютно безшумним, великий термін служби і при усьому цьому має недорогу вартість.

Будова пружинного блоку "Бонель"

     Усі пружини мають двох конусну форму спіральних пружин(5-ти виткових), ширше біля основи і вже в центрі, завдяки цьому зникла проблема зіткнення між витками, а разом з нею скрип і тертя, кожна з них виготовлена з дроту(загартованій сталі товщина перетину якої  1,6 1,8 2,0 2,2 мм), абсолютно усі пружини скріплені між собою спеціальними замками щоб надати більшої жорсткості.

     Зникли проблеми зі зміщенням пружин, викручуванням, "не грають" між собою, як це бувало раніше від недостатнього скріплення між собою або у незалежних пружинних блоків.

Ортопедичний ефект.

     Максимальний ортопедичний ефект з цим пружинним блоком можна досягти, якщо матрац буде жорстким, оскільки при цьому пружини максимально набудуть форми Вашого тіла. У м'якшому матраці при натисканні вагою на одну пружину(пружини сполучені між собою) разом з нею опускаються і сусідні, після чого ортопедичним він вже не являється.

Вікова категорія

     Обмежень за віком ніяких немає.

Мінуси пружинного блоку "Бонель"

     Іноді для економії виробники роблять 4-х виткові пружини, але це погано впливає на ортопедичний ефект і термін служби. У окремих випадках, через декілька років експлуатації пружини починають поскрипувати. Ну і основна проблема це різниця з незалежним пружинним блоком, а саме з'єднання пружин один з одним.

Виробництво

     Після появи незалежних пружинних блоків, їх виробництво поступово зменшується, але повністю з ринку не йде, із-за невисокої вартості виготовлення. Країни виробники - Білорусія і багато Західних фірм.

Порада при виборі пружинного блоку

     Якщо ви вирішили зупинитися на цьому пружи нному блоці, то купуйте жорсткий матрац. Кількість витків пружини повинна рівнятися п'яти. Адже найголовніше це здоровий сон!