Хороших і якісних диванів не може бути багато, відповідно ми поговоримо з вами про наймодніші і найбажаніші тенденції на м'які меблі. Варто сказати, що одного дивана мало, щоб підкреслити комфорт, затишок і навіть здивувати своїх гостей. Тут повинні, удосталь, переважати модні кольори і відтінки. Дуже важливий вибір меблів, як такий. Не треба витрачати масу часу або мати вищу освіту, щоб знати, що економні ціни і вигідні пропозиції тільки в магазині Матролюкс!

Актуальність і сучасний напрямки

     Що стосується вираження кольору і палітри, то переважають такі мотиви, що сміло можна назвати загальними або універсальними:Диван

  •  Наявність чорної, сірої, білої палітри. Варто сказати, що такі співвідношення відтінків завжди залучали до себе увагу, і не лише із-за своєї простоти. Ви тільки подивіться каталоги вітчизняних виробників, і ви знайдете те, що вам треба, саме в таких кольорах.
  •  Практичні меблі. Кому ж хочеться витрачати гроші на вузький спектр можливостей. Тому в 2016 році модно бути технологічним і найбільш багатофункціональним. Це виражається і в меблях!
  •  Просто і із смаком. Таких правил дотримуються багато дорогих готелів. Відповідно спальні кімнати наших співвітчизників схожі на них, не максимально дорогим комплектуванням, а обстановкою і навіть атмосферою.
  •  Контраст і фактура. Мейнстрім був і залишиться в моді!

     Зверніть увагу, що у багатьох сучасних стилях, спальні і кімнати представлені саме у вищеописаних образах. Узяти хоч би бондіану останніх років.

Яка вона, сучасна спальня?

     Бежеві тони вже давно почали здавати свої позиції, і, нарешті безслідно зникли. На зміну їм, увірвалися світлі спальні кімнати, з темними або навіть сірими меблями. До речі, такі кольори вітаються не лише до ліжок або диванів, але і до обстановки, і фурнітури.
     
     Зверніть увагу, що для кімнати або спальні різних розмірів потрібен різний підхід. Дизайнери рекомендують великі кімнати робити спокійнішими, одноколірними. А ось в кімнатках потрібні кольори контрастніші, що навіть подумки розширюють простір. До речі, білий колір, як був, так і залишився особливо затребуваним. Але не треба ставити все на контраст. Так, це дуже динамічно, цікаво і футуристично, але переборщити дуже просто.

Диван для сім'їЯкість, як сучасне поняття комфорту

     Що стосується меблів, то тут більш простіше. Навіть, якщо ви далекі від поняття "мода", то можете бути впевнені, що консультанти магазину Матролюкс зроблять все, щоб привити вам смак і почуття прекрасного.

     Якість - ось де головний критерій на усі часи, особливо для звичайних споживачів. Таким чином, дивани і ліжка, де оббивка і наповнювачі з натуральних складових - мають небувалий попит. Це і не дивно. Не хочеться ж, щоб дітки спали на токсичній синтетиці.

     Зверніть увагу, що штучні матеріали - не поступаються природним. Узяти хоч би пінополіуретан. Подумати тільки, зовсім проста структура і нехитрий склад, але скільки він приносить користі і комфорту в міксі з іншими практичними матеріалами. А ви знали, що штучні складові найбільш довговічні і стійкі до негативного впливу ззовні?

     Цього року модно бути здоровим, відповідно більшість клієнтів, як говорить статистика, роблять упор на ортопедичні матраци і дивани з подібними властивостями. Але що ж забезпечує цей ефект?

  • Пружинна система
  • Якісний і натуральний наповнювач
  • Матеріали з ефектом пам'яті

     Дотримуючись таких чинників, ви завжди виберете для себе найбільш якісний диван або матрац з ліжком, на якому спати не лише приємно, але навіть і корисно.

Диван    Модний диван

     Модним диваном цього року прийнято вважати стиль мінімалізму. Прибрати декор, різні вишивки, залишити холодні кольори. Варто погодитися, що у кожного своє поняття мода, але мінімалізм був і буде визнаний стилем майбутнього. Тільки не варто перебільшувати. У спальні і у залі будуть класно і дуже доречно виглядати подіумні дивани, дивани з прямими і лаконічними лініями. Можна сказати, що мінімалізм - широке поняття, тому можна навіть зустріти оформлення диванів дуже контрастне і навіть яскраве. Виглядають вони просто шикарно!

     Модний диван - це модель з шкіри з кутовою формою. Такі переваги легко пояснити. По-перше, кутова форма вигідно закриває кут, та і взагалі універсальна, особливо для офісу. Шкіра представить, у вигідному кольорі ваші переваги і офіційну обстановку.

     Якщо ми говоримо про дитячі меблі, то тут нічого не змінилося: зображення мультяшок, однотонне забарвлення. До речі, якщо ви бажаєте здивувати своє чадо, то вам сподобаються фігурні моделі, у вигляді машинок або літачків. Це краще, ніж машинка на радіоуправлінні. Дітки проводять час за грою, а також мають комфортабельне місце для відпочинку!

     Робіть своє житло найбільш стильним і модним разом з нами. Вибирайте тільки краще і найбільш якісне за вигідною ціною!