Способи доставки

Для максимально швидкої доставки та Вашої зручності працює кур’єрська служба доставки перевізників та приватних авто.

 

Самовивіз

Самовивіз здійснюється після оформлення замовлення та узгодження часу видачі товару з менеджером. При отриманні замовлення та самостійного вивозу товару обов’язково перевірте ваше замовлення в присутності співробітника перевізника на відсутність пошкоджень і повноту комплектації.
 

Кур’єрська доставка

Доставка в межах міста Львова до будинку при замовлення від 8000 грн - безкоштовна. Доставка в межах Львівської області – 15 грн/км в одну сторону. Оплата водію готівкою. Підйом на поверх на ліфті і підйом на поверх по сходах – по домовленості.
 

Відділення Нової Пошти

Ви можете замовити товар з доставкою на відділення нової пошти. Доступна миттєва відправка товару накладним платежем. Вартість доставки згідно з тарифами Нової Пошти.
 

Meest Express

Отримайте свою інтернет-покупку у найближчому відділені Meest. Швидка доставка товару протягом 1-3 робочих днів. Вартість доставки згідно з тарифами перевізника.

Звертаємо Вашу увагу на те, що перед відправкою виробник ретельно перевіряє якість і цілісність відправленого товару. Тому, при отриманні замовлення у відділенні перевізника або адресної доставки вам необхідно перевірити товар, щоб співробітник був поруч. Якщо виявлений недолік комплекту, його пошкодження, то необхідно скласти акт невідповідності та відмовитися від отримання товару. Магазин не несе відповідальність за товар, після того як він був зданий перевізникові.

Способи оплати

 

Готівкою

Ви можете оплатити товар готівкою при отриманні в магазині та на складі. А також приватному перевізнику.
 

Банківська карта

Приймаємо оплату через термінал, доступна оплата online на сайті.
 

Оплата у відділеннях перевізника

Готівкою чи банківською карткою при отриманні товару у відділеннях компанії перевізника. При отриманні товару з післяплатою (накладеним платежем) перевізники нараховують комісію на такі платежі (2-4%).
 

Оплата по перерахунку

У вас є можливість оплатити замовлення по перерахунку. Оптимальний варіант для властиків ФОП, ТОВ та інших підприємств. За вказаними покупцем даними ФОП чи юридичної особи , Покупець отримує рахунок- фактуру та оплачує на IBAN Продавця.