Як ви думаєте, що заважає повноцінно виспатися? Ні, це все не настирлива муха, шум автомобілів або працюючий допізна телевізор.

     Тоді хто ж він, справжній винуватець регулярного безсоння, хронічної втоми, розбитості, млявості, постійних головної та м'язової болі?

     Як не дивно, але це ваш любимий матрац! А точніше, його недосконалість. Адже саме природнє положення анатомічних структур людського тіла під час сну, гарантує йому безтурботливий, а значить здоровий сон.

    Можливо, ви вже давно планували придбати новенький, ортопедичний матрац, котрий би вірою та правдою забезпечував справжній солодкий сон.

    Але, нав'язлива реклама, дефіцит часу, а можливо, і негативний досвід в користуванні фальсифікованою продукцією недобросовісних виробників, відбиває бажання купувати ортопедичні матраци.

    Компанія «Матролюкс Львів» дарує вам можливість по-справжньому відчути себе виспаним, а значить здоровим, красивим та щасливою людиною.

     Ми представляємо якість

     «Матролюкс Львів» - ексклюзивний партнер всесвітньо відомого бренду MatroLuxe у західних регіонах України.

матролюкс львів    Компанія-виробник покорила серця українців ще у 2004 році. Професіоналізм, працелюбність, наукові розробки і турбота про споживачів стали реактивними двигунами, котрі дозволили компанії Матролюкс стати незмінним лідером на ринку м'яких, корпусних меблів та ортопедичних матраців в Україні, стати вже відомою у більшості країн єврозони.

     Колекція ортопедичних матраців від Матролюкс вже складає більше 120 сертифікованих моделей продукції. Наші матраци як і інші постільні приналежності (ортопедичні подушки, ліжка-подіуми, каркаси під матрац, наматрацники, розкладушки), користуються величезним попитом у всьому світі.

     Уся продукція фабрики складається із екологічно чистих матеріалів, виготовлених професіоналами на сучасному зверхточному обладанні, зносостійка та довговічна.

     Матраци Матролюкс у Львові

     Інтернет-магазин «Матролюкс Львів» із 2010 року реалізовує оригінальну та сертифіковану продукцію фабрики Matroluxe на просторах Західної України.

    Особливо великий вибір серед нашої продукції завжди заставляє клієнта добре поміркувати перед покупкою. Але із наших серій особливої уваги вартує колекція підсилених матраців Grand, для людей вагомої комплектації, лінійка для немовлят та дітей - Bambino. А також колекції тонких матраців для диванів:  MatroRoll та Futon.

    Але, «Матролюкс Львів» - це не просто гуртово-роздрібний магазин матраців, скоріш за все це унікальна торгова площа, де кожен покупець може почувати себе своїм.

    Тут ви зможете вибрати матрац у Львові, спробувавши його на жорсткість, пружність, комфорт та надійність. Як результат ви отримаєте саме те, що ідеально підходить для ортопедичних, анатомічних і фізіологічних особливостей вашого організму.

    Чому купити матраци, м'які і корпусні меблі у «Матролюкс Львів» вигідно

  1.  Ви отримуєте оригінальну, фабричну продукцію по цінам виробника.
  2.  Регулярні акції від "Матролюкс" (знижки до -50%) роблять покупку не лише приємною, але і максимально вигідною.
  3.  Ви можете купити матраци, постільні приналежності, ліжка різних модифікацій та інші корпусні, м'які меблі в одному місці.
  4.  Кваліфікований спеціаліст проконсультує і допоможе підібрати оптимальний варіант.
  5.  Ви маєте можливість замовити матраци нестандартних розмірів.
  6.  Ми доставимо корпусні меблі, постільні приналежності та матраци по Львову та області абсолютно безкоштовно (доставка - оплата).
  7.  Логістика компанії «Матролюкс» дозволяє здійснити доставку матраців безпосередньо по вказаній адресі, а це означає, вам не потрібно буде оплачувати послуги вантажоперевізників.
  8. Широкий вибір продукції дозволить задовільнити потреби кожного покупця.
  9.  Ви можете особисто випробувати матраци Матролюкс у Львові, а широкий діапазон цін при незмінній якості продукції дозволить оприділити ідеальний варіант для бюджету і вашої тілобудови.
  10.  Всі товари супроводжуються гарантією від виробника.

   Подаруйте якісний сон, бадьорість та здоров'я собі та близьким вже сьогодні.

    Зв'яжіться із нами прямо зараз, використовуючи один із доступних варіантів:
• Мобільний зв'язок: +38 (067) 675 91 70
• E-mail: info@matroluxe.org.ua

Або відвідайте наш магазин «Матролюкс Львів» за адресою: м. Львів, вул. Б. Хмельницького 200 та особисто переконайтеся, ми знаємо рецепт здорових снів!

     Матролюкс Львів - єдиний унікальний представник ведучої української фабрики-виробника ортопедичних матраців Матролюкс на Західних Регіонах Уркаїни. Саме наша команда сформована у 2010 році як окремий представник продукції виробництва Матролюкс у Львові, хоча торгівлю меблями та матрацами здійснювали ще з 2006-го року. На сьогоднішній день ми у Львові вже достатньо відомий продавець ортопедичних матраців, ліжок та інших меблів. Також компанія здійснює поставку матраців для виробників та продавців меблів на спеціальних умовах.

Саме наша команда сформована у 2010 році як окремий представник продукції виробництва Матролюкс у Львові, хоча торгівлю меблями та матрацами здійснювали ще з 2006-го року. На сьогоднішній день ми у Львові вже достатньо відомий продавець ортопедичних матраців, ліжок та інших меблів. Також компанія здійснює поставку матраців для виробників та продавців меблів на спеціальних умовах.

     Наш фірмовий магазин матраців Матролюкс розташовується за адресою м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 200.