Ми працюємо!

Серія тонких матраців Футон

Знайдено: 1 - 5 серед 5 товарів
1 283 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
945 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
2 430 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
1 688 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
3 645 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

     Матраци футони, або ж їх ще називають топери - ортопедичні матраци на диван та супер-тонкі безпружинні моделі з різними по жорсткості сторонами. Здебільшого призначені покращити рівень комфорту ваших диванів чи старих матраців, котрі вас незадовільняють по рівні жорсткості. Серед них відразу ж можна виділити найуспішніші моделі змінної жосткості: futon 4 та futon 5. Однією із сторін в них використовується мякий пінополіуретан, чи латекс, що відрізняється мягкістю та еластичністю, а з іншої — жорсткий настил кокосове волокно. Застосовані матеріали у цих матрацах повністю гіпоаллергенні.
матрац футон на диван     Футон Матролюкс має основні переваги: найвищий рівень комфорту, дає можливість змінити жосткість спального місця, екологічно чисті наповнювачі, прекрасні гігієнічні властивості, корисні для здоров’я ортопедичні властивості, повноцінний повітрообмін, універсальність, додаткову опцію ефект зима/літо.
     Тонкі футони для диванів — ідеально підходять для комфортного відпочинку в любому місці.
     Тонкі матраци із латексу — універсальні, тому підходять для різних поверхностей. Особливо актуальні дані моделі, коли потрібно помякшити жосткість ліжка чи згладити нерівності на розкладеному дивані. Також, матрац matroluxe футон дозволяє підвищити рівень комфорту під час відпочинку та додати ортопедичних властивостей своєму спальному місцю.
     Матраци futon можуть використовуватись для занять фітнесом чи використовуватись як додаткове спальне місце в домі. Таку модель можна розмістити біля каміну чи телевізора і в повному комфорті насолоджуватися переглядом улюбленного фільму чи спілкуванням з коханною людиною.

    Тонкий матрац на диван — універсально та зручно!

тонкий матрац футон     Завдяки своїй малій вазі такі матраци зручно транспортувати, тому ви зможете брати його з собою на відпочинок. Він буде доречним і під час ночівлі на дачі і під час відпочинку в звичайній палатці на свіжому повітрі. Футон в любому випадку буде дарувати вам зручність та комфорт, тому де б ви не знаходились, завжди будете відчувати безмежний домашній комфорт.

    Тонкий матрац — додаткове спальне місце в вашому домі!

     Якщо двері вашого дому завжди відкриті для гостей, тоді ви не раз стикалися з браком спальних місць для родичів і друзів. Матрац футон допоможе вам швидко організувати додаткове спальне місце, яке буде зручним и комфортним. При цьому ви зможете швидко його розтиляти і знову ховати в шафу. В результаті ви отримаєте повноцінне ліжко, яке на протязі дня не займає вільного простору в кімнаті.

     Якщо ви бажаєте купити матрац футон, тоді запрошуємо вас до нашого інтернет-магазину, де ви зможете придбати не тільки матрац на диван, але й чохол на вибір із бязі чи жаккарду на блискавці. Доповніть теплу атмосферу свого дому корисним аксессуаром, який зробить ваш сон здоровим і міцним, а відпочинок — максимально комфортним.

     Зробіть замовлення прямо зараз і відчуйте всі його переваги уже через декілька днів. Отримавши свій футон, ви зрозумієте чому ця лінійка матраців має такі позитивні відгуки серед шукачів комфортного відпочинку.