Безліч людей для відпочинку використовує дивани. І далеко не завжди вони придатні для здорового, повноцінного сну. Покупка додаткового ліжка - не варіант. Особливо, якщо в будинку або квартирі немає для нього місця. Виникає питання, чи можна пристосувати диван для нормального сну. Технологи, що створюють додаткові тонкі матраци, з упевненістю відповідають на нього ствердно.

    Нерівності дивана - не проблема

Матрац на диван    Від рівності спальної поверхні залежить не лише комфортний сон, але і здоров'я хребта. Якщо ваш диван має нерівності, це не означає, що він непридатний для використання. Те ж саме стосується надмірно м'яких і жорстких поверхонь. За допомогою матраца-топера можна розв'язати цю проблему. Його спеціальна будова дозволяє досягти деяких ефектів. Це:

 • вирівнювання нерівностей;
 • створення оптимального рівня жорсткості;
 • підвищення ортопедичних властивостей спального місця.

     Додаткові сфери використання тонких матраців-топперів полягають в тому, що їх можна :

 • брати з собою на дачу для облаштування резервного спального місця;
 • застосовувати під час спортивного зайняття;
 • використати як запасне і додаткове спальне місце для гостей.

     Таким чином, топпер являє собою "безпружинний надиванник" з широкою варіативною використання

Додатковий матрац для дивана    Тонкі матраци: різновиди

    Серед основних видів цієї продукції знаходяться футони та матро-ролл топпери. Футони є двосторонніми виробами з різними по жорсткості сторонами. З одного боку вони створені з пінополіуретану або латексу, а з іншою мають настил з кокосового волокна. Перша сторона м'якша, друга – жорстка.

    Матро-ролл топери також мають дві сторони. Але ці тонкі матраци примітні ще і тим, що мають структуру, яку можна скручувати без втрати функцій і якості. Ви можете узяти матро-ролл топпери в дорогу. Варто тільки скрутити матрац, зафіксувати ремінцями і покласти у багажник – і у вас вже є резервне спальне місце, куди б ви не поїхали. Це відмінний варіант для міні-подорожі на дачу або поїздки у гості до родичів, у яких бракує спальних місць. Якщо ви захопите з собою матрац топпер, то звільните хазяїв від зайвого клопоту.

    Можливості виробів

    Ознайомившись з асортиментом тонких матраців на диван, ви побачите, що окрім двох вищеназваних груп виробів, є безліч їх різновидів. Покупець вибирає те, що йому більше підійде і може вибрати моделі, що надають великий рівень жорсткості або м'якості спальному місцю. Якщо на старому матраці при тактильному контакті занадто явно починають відчуватися пружини, тонкий матрац на диван усуває це відчуття, згладжуючи поверхню. Це ж стосується дискомфортних місць і перепадів на дивані, виниклих в результаті недосконалого стикування частин. Кожний клієнт вибирає виріб з тим ефектом, якого потребує.

    Характеристики тонких матраців на диван

Матрац топер    Тонкі матраци бувають односпальними і двоспальними. У лінійці футонів є моделі різних розмірів - щоб клієнт міг підібрати під свій диван. Якщо ж ваш диван нестандартний, то фахівці компанії "Матролюкс" створять виріб на замовлення з урахуванням побажань по розмірах.

    Для вас важлива висота матраца-топпера? Зверніть увагу, що у лінійки "матро-ролл" вона стандартна і знаходиться на показнику 6 см, а у футонів варіюється від 4 до 9 см. Якщо матрац потрібний для регулювання рівня жорсткості, необов'язково вибирати 9-сантиметровий варіант. Але якщо треба нейтралізувати відчуття пружин або нерівності, вибирайте з принципу: "чим грубше, тим краще".

    Під час покупки тонких матраців врахуйте їх майбутнє використання. Для людей, що люблять статичність і рідко їздять у гості з ночівлею або на відпочинок, можливість скручування несуттєва. Але для тих, хто зацікавлений в тому, щоб тонкий ортопедичний матрац служив резервним спальним місцем в поїздках, варто звернути увагу на цю характеристику. Структура лінійки "матро-ролл" спеціально розроблена так, щоб скручування проходило легко. Наповнювач таких тонких ортопедичних матраців не руйнується.

    Футони скручуванню піддаються, але технологія їх пошиття не припускає можливості часто проводити цю процедуру. Але є і такі моделі футонів, які не можна скручувати із-за грубого кокосового прошарку. Інакше на цих матрацах для диванів утворюються заломи.

    Наповнювачі

     Якість описаних виробів в істотній мірі залежить від їх наповнювачів. Основними з яких використовуються:

 • Пінополиуретан високої щільності. Для матеріалу характерні відмінні вологовпитування і теплопровідність. Матраци для диванів з цим наповнювачем нешкідливі з екологічного погляду і гіпоалергенні. Важлива їх перевага - доступна ціна. Якщо вам потрібний недорогий матрац для дивана, такий варіант прийнятний.
 • Натуральний латекс. Це доведений до стану піни сік каучукового дерева. Пориста структура нагадує бджолині соти і забезпечує відмінну терморегуляцію матраца для дивану.
 • Кокосова койра. Складається з волокон кокосового горіха. Матеріал має бактерицидні властивості. Екологічно чистий. Відрізняється довговічністю і стійкістю до зносу. Ортопедичний матрац на диван з таким наповнювачем прослужить довго і створить необхідну жорсткість. Купити матрац на диван з цим наповнювачем вигідно та раціонально.
 • Термоволокно. Матеріал має стійкість до деформацій, пружністю, зручністю. Відмінно зберігає тепло. Купити тонкий матрац на диван з таким наповнювачем - відмінна ідея!
 • Memory foam або штучний пінополіуретан з віскоеластичними властивостями. Матеріал розробили фахівці NASA, використовуючи його у галузі космічних польотів. Пізніше він почав широко застосовуватися у ортопедичній галузі медицини. Купити матрац на диван з таким наповнювачем буде відмінним рішенням для більшості людей з проблемами хребта. Хімічні добавки в матеріалі спрямовані на підвищення в'язкості і щільності. Дослівно назва переводиться як "піна пам'яті" і свідчить про те, що Memory foam набуває форми контурів тіла. Придбати тонкий матрац на диван з такими властивостями - це підвищити власний комфорт.
 • Спанбонд. Матеріал добувається шляхом розплаву полімеру. Він стійкий до дій вологи, зручний, довговічний.
 • Піна OxigenFoam. Має відмінні властивості терморегуляції, пружна. Не вбирає вологу і не затримує запахи.

    Який із тонких матраців на диван купувати?

     Вибір ортопедичних матраців величезний. Не маючи спеціалізованих знань, легко розгубитися. Але фахівці магазину "Матролюкс" з радістю прийдуть на допомогу і підкажуть модель, яка відповідатиме вашим вимогам!