розміри матрацуКупівля матрацу на перший погляд може бути складною. Потрібно врахувати багато важливих факторів, щоб переконатися, що ви купуєте найкращий матрац. Сьогодні розповімо вам як вибрати правильний розмір матрацу. Адже правильно підібраний розмір спального місця впливає на комфорт під час сну. Якщо матрац буде занадто маленьким, то буде досить важко розслабитись, буде відчуття скутості. Ще одним важливим фактором є співвідношення розміру ліжка з матрацом.

 

 

 

 

У цій статті ми розглянемо наступні питання:

 

Розрахунок розмірів спального місця;

Які розміри матраців бувають;

Нестандартні розміри матраців;

Популярні розміри матраців.

Як розрахувати розмір спального місця

купити матрац ЛьвівКоли доходить до матраців, то буквально «не існує універсального розміру». З різноманітним вибором розмірів і не такими значними відмінностями в розмірах можна заплутатись, вибираючи найбільш оптимальний для себе. Але покупка матраца не повинна бути надто заплутаною. Щоб вибір був легким ви повинні озброїтися базовими знаннями про розміри матраца.

Для комфортного сну і щоб не було відчуття скутості, рекомендуємо дотримуватись таких розрахунків:

  • по довжині матрац має мати +16-20 см більше за зріст людини;
  • по ширині - як мінімум 80 см;
  • оптимальна висота разом з ліжком - 60 см;
  • слід врахувати і обмеження виробника по вазі на 1 спальне місце.

Ви спите один чи ділите постіль із партнером? Вам потрібно місце для дітей або домашніх тварин у вашому ліжку? Ось ще деякі питання, на які потрібно відповісти, щоб визначити правильний розмір матраца для себе. З цих розрахунків видно, що купити матрац краще одразу з ліжком. І тут потрібно врахувати ще такі нюанси, як розмір вашої спальні та ваш бюджет. Всі ці разом значення визначать правильний розмір матраца для вас.

Компроміс має бути дуже збалансованим при виборі. Занадто великий матрац для маленької кімнати або занадто маленький матрац для обох зрештою вплинуть на якість сну.

Види розмірів матраца

доспальний матрац купитиСтатистика лікарської практики показує, що універсальна товщина одного такого виробу - 15-18 см включно. А як, щодо дружини? Купувати їй окремий на одне ліжко? Щоб точно це знати, ми розглянули існуючі співвідношення і готові з вами поділитися найпоширенішими.

  • Односпальний ортопедичний матрац. Значення його складає 90х190 см - універсал або стандарт, на думку фахівців. Також, довжина може варіюватися і до 200 см. Для дорослої людини такі співвідношення можуть не підійти, а ось для дітей або підлітків просто ідеальний варіант.
  • Півтораспальний 140х200 см. Саме він підійде для однієї дорослої людини. Свободи, щоб покрутиться достатньо. Ви можете бути цілком і повністю впевнені, що такі розміри подарують вам солодкий і корисний сон!
  • Двоспальний матрац 160х200 см. Ідеальне співвідношення для двоспального ліжка. Використовуючи ортопедичні матраци такого розміру двом буде не лише комфортно, але і зручно. Вам сподобається!
  • Сімейний. Розмір складає 180х200 см якщо ви любите спати або просто відпочивати всією сім'єю - цей вид матраца для вас. Це і є матраци великих розмірів. А може у вас є маленькі дітки? Сміливо беріть їх спати з собою. Такий матрац вмістить усіх і кожного. Дуже зручно і практично!

Нестандартні та індивідуальні розміри

Розміри матраців для ліжок можуть варіюватися. Також, ви можете замовити для себе матрац по індивідуальних розмірах, підібрані з візуального, власного досвіду використання. Це, дійсно, дуже легко і зручно, тим більше що цим займаються, як самі інтернет магазини, так і виробники.

матраци Матролюкс ЛьвівНестандартний розмір. Ця характеристика підбивається вже під ваші переваги, ціну і навіть матеріали. Сюди може входити рекомендована лікарем-ортопедом товщина. Вам варто уточнювати спеціальний розмір не самого виробу, а його наповнювачів і шарів. В даному випадку ціну розраховують в середньому за квадратний метр виробу.

Ортопедичний матрац може бути і круглим. Вони, також діляться на маленькі, діаметром в 200 см, середніх, - 220 см і навіть великі, розмір яких складає 230 см.

Замовити матрац за індивідуальними замірами можна в мережі магазинів Матролюкс Львів. Оберіть лише основу матрац - пружинну чи безпружинну, а також наповнення та необхідну жорсткість. Виробник виготовить матрац за вашими замірами на фабриці з дотримання усіх виробничих норм.

Які популярні розміри матраців?

Розміри найбільш популярних дитячих матраців відповідають віку дитини. Наприклад для діток віком від 1 до 3-х років найкращий розмір матрацу буде 60x120 см, для дошкільнят - 60x140 см. Юним школярам уже вибирають моделі побільше (80×160 см) а підліткам — полуторні матраци розміром 120×190 см. Для дорослого користується попитом односпальний матрац 140×190 см Серед розмірів двоспальних попитом користуються варіанти 160×200, 180×200, 200×200 см.

Найкращий спосіб вибрати правильний розмір матрацу - консультація фахівця. У магазині Matroluxe професійні консультанти допоможуть визначитися з вибором і врахувати всі необхідні параметри.