Односпальний матрац     Купити ортопедичний матрац не лише вигідно, але і дуже корисно. Ви тільки представте, яке задоволення ви отримаєте, відпочиваючи на нім. Варто сказати, що виріб цього типу прекрасно підходить для людей з проблемами опорно-рухового апарату. Саме він, при активному і навіть постійному використанні здатний уповільнювати розвиток хвороб хребта. Про це говорить і лікарська практика, і відгуки щасливих володарів. Щоб ви могли використати цей виріб на повну, варто знати, як вибрати його, щоб служив вірою і правдою. Давайте ж визначимо які співвідношення матраца вам потрібні, вплоть від довжини та ширини.

Види розмірів матраца

     Розміри виробів мають найрізноманітніші співвідношення і діляться на:

  1. Загальний розмір. Цей параметр дозволяє нам підбити розмір виробу під співвідношення самого ліжка. Сюди входять загальні значення довжини і ширини. Якщо ж ви купуєте комфортабельний величезний ортопедичний матрац, не забудьте поміряти отвори в дверях. Як вже раніше говорилося, вироби ортопедичного типу заборонено скручувати.
  2. Спеціальний розмір. Ця характеристика підбивається вже під ваші переваги, ціну і навіть матеріали. Сюди може входити рекомендована лікарем-ортопедом товщина. Вам варто уточнювати спеціальний розмір не самого виробу, а його наповнювачів і шарів.

Які матраци бувають за розміром?

     Статистика лікарської практики показує, що універсальна товщина одного такого виробу - 15-18 см включно. Купити матрац в спальню професіонали рекомендують довжиною на 16-20 см більше росту людини, яка його використовуватиме. А як, щодо дружини? Купувати їй окремий на одне ліжко? Щоб точно це знати, ми розглянули існуючі співвідношення і готові з вами поділитися найпоширенішими.

  • Односпальний ортопедичний матрац. Значення його складає 90х190 см - універсал або стандарт, на думку фахівців. Також, довжина може варіюватися і до 200 см Для дорослої людини такі співвідношення можуть не підійти, а ось для дітей або подлітків просто ідеальний варіант.
  • Півторний 140х190 см. Саме він підійде для однієї дорослої людини. Свободи, щоб покрутиться хватає з лишком. Ви можете бути цілком і повністю упевненні, що такі розміри подарують вам солодкий і корисний сон!
  • Двоспальний матрац 160х200 см. Ідеальне співвідношення для двоспального ліжка. Використовуючи ортопедичні матраци такого розміру двом буде не лише комфортно, але і зручно. Вам сподобається!

Сімейний матрац --  Сімейний. Розмір складає 180х200 см якщо ви любите спати або просто відпочивати усією сім'єю - цей вид матраца для вас. Це і є матраци великих розмірів. А може у вас є маленькі дітки? Сміливо беріть їх спати з собою. Такий матрац вмістить усіх і кожного. Дуже зручно і практично!

Загальні відомості по підбору

     Розміри матраців для ліжок можуть варіюватися. Також, ви можете замовити для себе матрац по індивідуальних розмірах, підібрані з візуального, власного досвіду використання. Це, дійсно, дуже легко і зручно, тим більше що цим займаються, як самі інтернет магазини, так і виробники

     Матраци ортопедичні, розміри яких складають від 60х120 до 70х140 ідеально впишуться для дитячих ліжечок. Розмір матраців для дітей старше треба брати більше. Зверніть увагу, що наші чада ростуть не по днях, а по годинах. Для них особливо важливі ортопедичні вироби. Не дарма адже говорять: "Бережи, здоров'я з молоду"!

     Ортопедичний матрац може бути і круглим. Вони, також діляться на маленькі, діаметром в 200 см, середніх, - 220 см і навіть великі, розмір яких складає 230 см