БонельВеличезний асортимент видів і типів виробів дає можливість покупцям вибрати те, що їм треба. З іншого боку, широкий вибір може і заплутати покупця. Не треба лякатися. Зараз ми цілком і повністю розберемося як, що і для чого. Таким чином, ви купите для себе максимально корисний ортопедичний матрац, а ваш вибір буде осмисленим. Вибирайте для себе тільки корисні і якісні вироби, що зроблять ваше життя простішим, а здоров'я міцнішим.

Види ортопедичних матраців

     Їх не так вже і багато, так що, ви, з легкістю запам'ятаєте їх властивості і можливості.

  •      Пружинний ортопедичний матрац.

     Найбільш поширений вид виробу. Відрізняється він ефективністю. Його можна розділити на дві підкатегорії:

  1. Незалежна пружинна система. Використовуючи таку систему, ви отримаєте повноцінний ортопедичний ефект, в усій його красі. А все із-за окремих пружин, що знаходяться на усій площі виробу. Їх кількість може досягати понад 500 штук. Ортопедичний матрац купити буде дорого, але це того коштує. Коли ви лягаєте, тиск рівномірно розподіляється на кожній пружині. Таким чином спина і усі м'язи розслабляються, а хребет знаходиться в правильному положенні.
  2. Пружинні блоки Боннель. Такий ортопедичний матрац складається із залежних між собою пружинних блоків. Так, він менш ефективний, від чого купити ортопедичний матрац недорого цілком можливо і навіть потрібно!
  • Безпружинний ортопедичний матрац

  Латексний матрац   Особливість його в наповнювачах. Умовно, також розділяються на природні і штучні. Все досить просто: натуральний матеріал кращий, але штучний більше практичний. Ви знайдете універсальні комбіновані типи. Наприклад, ви зустрінете натуральну кокосову койру в комбінації з штучним латексом. Це надасть матрацу еластичності і жорсткості.

     Варто брати матеріал, що має більшу практичність: вологостійкість, гіпоалергенність. Це дасть можливість продовжити використання ортопедичного матраца і, у разі ремонту, полегшити останній.

Типи жорсткості, відмінності і застосування

     Також, ортопедичний матрац ділять на:

  1. М'який - для незначної ваги користувача. Переважно вибирають їх для літніх людей. Він, особливо комфортний, але корисний не для усіх.
  2. Жорсткий - для людей зі значними відхиленнями хребта від норми. Додатково, він стане превентивним способом лікування для захворювань спини.
  3. Середньо-жорсткий - універсальний вид, що підійде для здорових людей і діток. Зверніть увагу, що жорсткість - один з важливих критеріїв вибору. Купити ортопедичний матрац, відгуки якого позитивні треба. Але знайте: думка і матрац індивідуальні!

Розмір і варіанти для дітей

     Співвідношення розмірів - важливий критерій для комфорту і зручного відпочинку. Діткам, особливо до 3 років, важливо підібрати потрібний розмір. Для простішого вибору можна розділити розміри на загальний і спеціальний. Загальний - співвідношення, які представлені ринком і виробником. У свою чергу спеціальний розмір - це ваші індивідуальні вимоги, які реально здійснити окремим замовленням. У такому разі, навіть форму можна вибрати і матеріали набивання!

Також, розділяють матраци на:

  • Одномісні. Ортопедичний матрац розміром в 80х190 см. Зверніть увагу, що співвідношення мають діапазон в 10-20 см. Прекрасно підійде для діток або для людини, зріст якої не значний.
  • Полуторний: від 140х190 см. Комфортний для однієї дорослої людини.
  • Двоспальний ортопедичний матрац - для усієї сім'ї. Так, на нім навіть з дітками можна відпочивати!