вибір матраца     Важко розповісти в двох реченнях який краще вибрати матрац для ліжка. Це досить складний процес, що вимагає обов'язкового обліку цілого ряду різних параметрів. До того ж сьогодні на ринку представлена величезна кількість найрізноманітніших моделей матраців, тому в їх достатку, легко можна заплутатися. У цій статті розповімо про те, як правильно вибрати матрац для ліжка, на що звернути увагу і як не помилитися при виборі.

     Якщо ви абсолютно недосвідчені в цьому питанні, то починати варто з марки виробника. Проте далеко не завжди відома марка є синонімом слову якість. Проте перевірений виробник завжди кращий, ніж чим підпільний цех, продукція якого теж може бути представлена на ринку в досить широкому асортименті. В усякому разі якість продукції відомого виробника при виникненні проблем можна буде оспорити.

     Говорячи про зручність, треба помітити, що поняття це досить відносне. Адже для кожної людини поняття про зручність значно розрізняється. Але загальні правила вибору матраца вивести все ж можна, що ми і постараємося зробити.

    Нюанси при виборі матраца

     В першу чергу варто сказати про те, що кращими на ринку звикли рахувати матраци з незалежним пружинним блоком, оскільки вони підлаштовуються під ваше тіло і не створюють навантажень на хребет під час перебування уві сні. Вони є досить пружними, для того, щоб тримати ваше тіло і одночасно не занадто жорсткі, для того що б робити на нього неприємний вам тиск.

При виборі матраца     При цьому важливо сказати про те, що для того що б купити матрац на незалежних пружинах треба обов'язково знати свою вагу, оскільки підбираються такі матраци виключно по цьому параметру. Тільки у такому разі ви зможете забезпечити потрібну міру ортопедичности, а спати на матраці виявиться значно зручніший.

     Відмінні властивості мають матраци на латексній основі, особливо якщо він є натуральним. І хоча цей матеріал не можна назвати дешевим, він може похвастати високою мірою зносостійкості. А латекс може бути використаний з найрізноманітнішими натуральними компонентами, будь це шерсть або кокосова койра.

     Якщо ж говорити про матраци із залежними пружинами, то вони дуже довговічні в експлуатації, але не можуть похвалитися такими високими ортопедичними якостями. При цьому якщо ви не маєте серйозних проблем з суглобами і хребтом, то можна вибрати їх: спати на них досить комфортно.