Ми працюємо!

Дитячі наматрацники

     Вибір товарів для дітей завжди вимагає ретельного підходу.

Особливо це стосується облаштування спального місця для малюка. Адже дуже важливо, щоб сон був здоровим і комфортним, оскільки від цих чинників безпосередньо залежать розвиток і зростання дитини, його самопочуття і настрій. Вибираючи спальне приладдя для дітей, ми радимо вам звернути увагу на таку необхідну деталь як наматрацник. І він потрібний не лише для захисту матраца, але і для створення максимального комфорту для дитини.

     На що варто звернути увагу при виборі наматрацника для дітей? Передусім, на його якість. Тканина наматрацника має бути натуральною, краще всього з бавовни. Якщо вас турбує можливість появи побутової алергії у дитини, радимо придбати дитячий наматрацник спеціальним антибактеріальним просоченням, яке захищає від різних бактерій, грибка і кліщів.

     Ще одним важливим компонентом дитячого наматрацника є його властивість поглинати вологу і запобігати намоканню матраца. В принципі, поняття дитячий наматрацник - синонім водонепроникного (але не навпаки) наматрацника. Дитячі наматрацники використовуються для захисту дитячих матраців в період відучення дітей від памперсів.

     Наповнювачем дитячого наматрацника є поліуретанова мембрана. Завдяки такій непромокальній мембрані наматрацника рідина не потрапляє на матрац, наматрацник повністю поглащает вологу. Важливою якістю поліуретанової мембрани є те, що вона дихаюча, а це означає, що повітря постійно циркулюватиме, і наматрацник не паритиме або не прітиме. Також наматрацник можна і треба прати. Рекомендована температура прання, як правило, до 95 градусів.

     Дитячий наматрацник одягається на матрац за допомогою ушитої гумки по периметру, таким чином, не сповзає і не згортається, забезпечуючи дитині максимальний затишок.

     Купити дитячі наматрацники можна в нашому інтернет-магазині Matroluxe Львів. В асортименті є наматрацники стандартного розміру 70х140. Також, у нас ви можете купити наматрацник водонепроникний антибактеріальний, який допоможе захистити вашу дитину від побутової алергії.

     Купити дитячі наматрацники легко і просто. Ми приймаємо замовлення онлайн у будь-який час доби. Також ви можете звернутися по допомогу до наших менеджерів. Ми будемо раді відповісти на усі питання, що цікавлять вас!