Особливо це стосується облаштування спального місця для малюка. Адже дуже важливо, щоб сон був здоровим і комфортним, оскільки від цих чинників безпосередньо залежать розвиток і зростання дитини, його самопочуття і настрій. Вибираючи спальне приладдя для дітей, ми радимо вам звернути увагу на таку необхідну деталь як наматрацник. І він потрібний не лише для захисту матраца, але і для створення максимального комфорту для дитини.

     Вибір товарів для дітей завжди вимагає ретельного підходу.

Вибір товарів для дітей     На що варто звернути увагу при виборі наматрацника для дітей? Передусім, на його якість. Тканина наматрацника має бути натуральною, краще всього з бавовни. Якщо вас турбує можливість появи побутової алергії у дитини, радимо придбати дитячий наматрацник спеціальним антибактеріальним просоченням, яке захищає від різних бактерій, грибка і кліщів.

     Ще одним важливим компонентом дитячого наматрацника є його властивість поглинати вологу і запобігати намоканню матраца. В принципі, поняття дитячий наматрацник - синонім водонепроникного (але не навпаки) наматрацника. Дитячі наматрацники використовуються для захисту дитячих матраців в період відучення дітей від памперсів.

     Наповнювачем дитячого наматрацника є поліуретанова мембрана. Завдяки такій непромокальній мембрані наматрацника рідина не потрапляє на матрац, наматрацник повністю поглащает вологу. Важливою якістю поліуретанової мембрани є те, що вона дихаюча, а це означає, що повітря постійно циркулюватиме, і наматрацник не паритиме або не прітиме. Також наматрацник можна і треба прати. Рекомендована температура прання, як правило, до 95 градусів.

     Дитячий наматрацник одягається на матрац за допомогою ушитої гумки по периметру, таким чином, не сповзає і не згортається, забезпечуючи дитині максимальний затишок.

     Купити дитячі наматрацники можна в нашому інтернет-магазині Matroluxe Львів. В асортименті є наматрацники стандартного розміру 70х140. Також, у нас ви можете купити наматрацник водонепроникний антибактеріальний, який допоможе захистити вашу дитину від побутової алергії.

     Купити дитячі наматрацники легко і просто. Ми приймаємо замовлення онлайн у будь-який час доби. Також ви можете звернутися по допомогу до наших менеджерів. Ми будемо раді відповісти на усі питання, що цікавлять вас!