Виробник матраців компанія «MatroLuxe» працює на ринку України із 2004 року.

    На сьогоднішній день фабрика Матролюкс відома як один із лідерів ринку ортопедичних матраців України і не тільки. Адже свою продукцію виробник експортує у Італію, Німеччину, Ізраїль, США, Казахстан, Молдову, Росію, Білорусію, Туркменістан, Литву та інші країни.

     Матролюкс - виробництво закладене на європейських передових технологіях виробництва меблів та матраців, що відповідають світовим стандартам із якості. Компанія постійно працює над розвитком виробництва, впровадженням нових технологій та розширенням свого ассортименту продукції. Особливо велику увагу приділяється на контроль якості продукції на кожному етапі її виробництва. Вся продукція має має міжнародний сертифікат із якості ISO 9001:2008 та Сертифікат відповідності УкрБУДСЕРТ, а також гігієнічні заключення на готові вироби та матеріали. Виробник надає гарантію виробів та виконання гарантійних обов'язків із відповідністю до вимог ГОСТ 19917–93.

     Практично повний цикл виробництва (прошивка та крой тканин, виготовлення пружинних блоків, практично всі етапи складання меблів та пошиття матраців на автоматизованих імпортних лініях а т. д.), дає можливість виробникові швидко реагувати на сучасні тенденції та примхи світового меблевого ринку та на будь-які захсцянки та побажання клієнтів.

     Саме виробництво матраців та меблів розташовується у місті Дніпропетровськ, за адресом вул. Войцеховича, 53. За цією ж адресою знаходиться і виставковий-зал товарів виробника. Із 2008 року наша продукція достатньо розповсюджена на теренах центральної, східної та південної України. І досить часто продавці меблевих салонах цих регіонів України чують запитання - чи є у вас Дніпропетровські матраци?, маючи на увазі саме матраци Матролюкс. Щоб більш активно розрекламувати та розповсюдити продукцію тм Матролюкс у Львові в 2010 році сформовано молоду команду представника - Матролюкс Львів. Саме ця компанія відповідає за успішні показники продажів у Західній Україні. Завдяки проекту Матролюкс Львів, у більшості меблевих магазинах Львова, Луцька, Рівного, Тернополя, Івано-Франківська, Ужгорода та інших містах західних областей, ви вже сьогодні можете зустріти продукцію від Матролюкс. А якщо Вас цікавить компетентна консультація та можливість спробувати матрац при його виборі, тоді завітайте у фірмовий магазин компанії у Львові, розташований по вул. Б. Хмельницького, 200.