Матраци ортопедичні стануть незамінним рішенням для тих, хто бажає забезпечити себе комфортом та зручністю, при цьому зберегти своє здоров'я. Слід зазначити, сучасні матраци мало схожі за конструкцією на своїх попередників, адже технології не стоять на місці, відкриваючи нові можливості та перспективи. Матраци на незалежних пружинах Pocket Spring, запропоновані нашим магазином для тих користувачів, які бажають забезпечувати правильне положення спини, в той час, коли організм перебуває в режимі сну. Адже цей тип пружинного блоку досягає значно кращих параметрів ортопедичного ефекту, а ні ж класичні пружини боннель. Вдала комбінація наповнювачів із сучасними пружинами, окрім хорошої підтримки вигинів вашого хребта, дасть високий показник комфорту.

    До того ж матраци на незалежних пружинах відрізняються легкістю в експлуатації й обслуговуванні

    Для власника важливо забезпечувати відсутність деформації виробу, перегинів і механічних пошкоджень, виникнення яких, у випадку ненавмисного пошкодження, досить велике. Слід також уникати впливу високих навантажень на конструкцію, зокрема не рекомендується стрибати на ньому, тривалий період часу розташовувати у вертикальному положенні. Щоб можна було відчувати комфорт та відпочивати, покупцям будуть запропоновані двоспальні матраци.

покупаем новый матрас     Подібну продукцію представляють відомі наші лінійки матраців Матролюкс, репутація яких говорить сама за себе. Широкий модельний ряд матраців заставив нас, враховуючи особливості матеріалів та конструкції,  розділити їх на окремі групи (колекції). Завдяки чому ми створили доступніші умови для вибору матраца. Зокрема у нас можна вибрати та придбати матрац із відомих колекцій як Naturelle, Butterfly, Yellow, In Style,  Shine а також безліч матраців із основного асортименту Matroluxe. Варто відзначити, двоспальні матраци даних колекцій це в першу чергу прекрасна якість конструкції, продуманої до найдрібніших подробиць.

    Виготовляються наші спальні приналежності із натуральних матеріалів, повною мірою відповідних всім умовам і стандартам екології, гігієни, повністю безпечних для власника. Завдяки подібному поєднанню можна купити двоспальний матрац, що володіє високими параметрами, як пружності, так і еластичності, конструкція не відрізняється підвищеною жорсткістю, і в той же самий час підтримує тіло людини в правильному з погляду анатомії положенні.

     До того ж пружинні ортопедичні матраци не пропускають вологу, і паралельно з цим забезпечують правильну циркуляцію повітряних потоків в приміщенні, надаючи тим самим позитивний ефект на здоров'я господаря будинку. Має значення також і склад наповнювача, рівень якості самого чохла, які включені в матрац ортопедичний і є невід'ємною частиною його конструкції. Якщо ви вирішили купити ортопедичний матрац, неодмінно зверніть увагу на його вартість, співвідношення даного параметра з якістю.

     У нашому магазині можна купити ортопедичний матрац максимально вигідно, з умовою дотримання високої якості і надійності конструкції, наповнювача, які різко виділяють дану пропозицію серед ряду альтернативних варіантів. Представлені двоспальні матраци у величезному різноманітті, завдяки чому можна запросто вибрати оптимальну модель, залежно від параметрів ліжка чи дивану, а також стану здоров'я покупця. У разі необхідності ми надаємо якісну та інформативну консультацію, в ході якої можна буде уточнити всі питання й параметри виробу, дізнатися особливості виробництва і конструкції. Ми також надаємо всі необхідні гарантії та сертифікати, що тільки підтверджує черговий раз, що наша продукція найкраща і передусім якісна.