Для підтримки конструкції сучасних ліжок разом з цілісними ортопедичними основами широко застосовуються розбірні каркаси. Високоякісні каркаси розбірного типу мають безпечне екологічно чисте покриття. В якості ортопедичних елементів в розбірному каркасі для ліжка застосовуються багатошарові ламелі з буку. Маючи певні характеристики пружності, ламелі забезпечують максимальний рівень комфорту.

каркас в розборі     Розбірні ортопедичні основи характеризуються рядом переваг, які не властиві цілісним ліжковим каркасам. Головним чинником зручності є транспортабельність. Конструкції каркасів здаються громіздкими і досить неповороткими. Розбірний каркас для ліжка елементарно поміщається в легкове авто. Ви можете легко самостійно зробити розбирання-складання основи. 

    Легкість окремих елементів розбірної основи дає можливість поетапного самостійного підйому конструкції незалежно від поверховості споруди.

     Якщо необхідно на деякий час припинити експлуатацію розбірної ортопедичної основи, його можна просто розібрати і перемістити у вибране приміщення і, будучи складеними, каркас займе мінімум площі. Економія вільного простору очевидна.

    Про витривалість розбірних ортопедичних підстав можна не турбуватися

    Виробник якісних основ для ліжок Матролюкс потурбувався про стійкість каркасів до максимальних навантажень. Можливість регулювати параметри жорсткості і висоту металевих ніжок ортопедичних каркасів є характерною перевагою експлуатації розбірних основ. Каркас зі знімними ламелями від Матролюкс - практичний, надійний і надзвичайно зручний елемент спальних меблів.