Під брендом Matroluxe випускається ряд матраців двосторонньої жорсткості

Ви зможете підібрати модель за жорсткістю по Вашій вимозі, будь то IV - V категорії жорсткості, помірна жорсткість матраца II - III категорії, або затишний із м'якою жорсткістю I-II. Для любителів м'яких матраців з жорсткістю II і III є матраци "Зима-літо", спати на яких комфортно у всі пори року. Завдяки тому, що сторона "Зима" простьобана натуральною шерстю, Ваш сон буде максимально комфортним, навіть в холодну пору року. А сторона "Літо", виконана з бавовни, не викличе дискомфорту навіть в жару.
двосторонні матраци

    Основним наповненням матраців двосторонньої жорсткості може служити, як пружинний блок Bonnel, так і блок пружин Pocket Spring.У блоці пружин Bonnel кожна пружинка навита з п'яти витків дроту, і має біконусну форму. Пружини скріплені між собою, забезпечуючи необхідну пружність матраца, і ортопедичний ефект. Під час сну Ваше тіло знаходитиметься в максимально комфортному для відпочинку положенні.

    Pocket Spring є блоком пружин, в якому кожна пружинка знаходиться у своєму чохлі з полотна. Пружини розміщені в шаховому порядку не стикаючись, завдяки чому матрац не скрипітиме. Під час сну пружини прогинаються точково, приймаючи контур Вашого тіла, і створюючи ортопедичний ефект. Двоспальні матраци з блоком пружин Покет Спрінг особливо порадують користувачів з різною вагою, оскільки не створюють ефект "хвилі" і не скриплять. 

   Пружинні блоки знаходяться в спанбонді, який оберігає шари матраца від дії пружин. Далі слідує оболонка з шарів латексу або пінополіреутану з прошарком кокосової койри для необхідної жорсткості. У моделях з невеликою жорсткістю шар кокосової койри відсутній. Сам пружинний блок знаходиться в єврокаркасі, який створює рівну і пружну бічну поверхню матраца. З боків матрац укомплектований аераторами для хорошої циркуляції повітря. Чохли, зшиті з жаккарду або стрейч-жаккарду, оснащені блискавкою, і легко знімаються для прання.

     Вибираючи матрац, зверніть увагу на максимальне навантаження на спальне місце матраца, і переконаєтеся, що воно більше Вашої ваги. Підібрати для себе матрац з потрібною жорсткістю і розміром Ви можете на інтернет сторінці магазину Matroluxe, і купити якісний ортопедичний матрац з двосторонньою жорсткістю не виходячи з будинку.