Вибір Матрацу    Вибір матраців в сучасних магазинах дуже великий

    І хоча більшість з них і називаються ортопедичними, насправді є звичайними. Справжній ортопедичний матрац виготовляється під замовлення і продається в спеціальних магазинах. Усі інші - матраци з конструкцією, близькою до ортопедичної. Вони спрямовані не на лікування, а на профілактику захворювання.

    Якщо у дитини проблеми з опорно-руховим апаратом, то у виборі матраца треба консультуватися у фахівця. Тут потрібний індивідуальний підхід до кожної ситуації. Адже навіть банальний сколіоз має багато різновидів.
Якщо проблем з хребтом у дитини не виявлено, ортопеди рекомендують купляти напівжорсткий матрац, який добре підтримує тіло того хто спить.
     Комплекція малюка впливає на вибір матраца : дітям худеньким підходить матрац більш м’ягкий, повним більш жорсткий. Якщо матрац старий, неякісний, сильно прогинається під вагою дитини, то м'язи тіла знаходяться в постійній напрузі. Це може бути причиною виникнення болю або сколіозу. Тому вибирати матраци краще з сучасних якісних матеріалів, виготовлених по нових технологіях.

    Вибрати правильний дитячий матрац у Львові допоможе Вам інтернет магазин матраців Matroluxe.org.ua, який має великий вибір ортопедичних матраців як для дітей так і для дорослих будь-яких розмірів. Купуючи матрац в цьому магазині Ви отримуєте якісний сервіс, безкоштовну доставку, а також проводиться безліч акцій, що дозволяють істотно заощадити на купівлі матраца.

Види матраців

Пружинні матраци. Вони бувають наступних видів:

  • Блок незалежних пружин. Тут кожна пружина поміщена в окремий чохол і незалежна від інших. Таким чином, при прогині матрац набуває форми тіла.
  • Пружинний блок "боннель". Це застаріла технологія виробництва матраца, при якій пружини пов'язані з сусідніми дротяною спіраллю. Такий матрац неповноцінно підтримує вагу тіла, продавлюючись практично усією своєю площею, і, значить, не підходить для сну.
Безпружинні матраци.

 Безпружинний матрац    Вони не містять у своїй конструкції пружини, а в якості наповнювача для їх виготовлення використовуються наступні матеріали: Безпружинний дитячий матрац.

  • Кокосова койра. Це натуральне волокно використовується для жорсткіших матраців. Для збільшення терміну служби воно може просочуватися латексом або клейовим просоченням, яке підвищує вірогідність розвитку алергії, що важливо при виборі виробу для дітей-алергіків. Для дітей дошкільного віку матрац з кокосової койри буде занадто жорсткий, тому оптимальнішим варіантом стане виріб, що поєднує різні матеріали.
  • Латекс. Такі матраци довговічні, легко відновлюють первинну форму, під вагою дитини набувають форми його тіла. До того ж латексний наповнювач - гарантія відсутності пилових кліщів. Натуральний латекс, що отримується з соку гевеї, може стати причиною алергії. Штучний - гіпоалергенний, це хороший варіант для малюків.
  • Штучні наповнювачі(пінополіуретан, струтофайбер, меморікс). Екологічні, добре підтримують форму тіла сплячої людини. Для дитячих матраців використовуються дуже рідко.
  • Натуральні наповнювачі(волокно абаки, сізаль, кінський волос, морські водорості). Виготовляються по сучасних технологіях, що дозволяють зберегти усі корисні властивості натуральної сировини : екологічні, гігроскопічні, сприяють безперешкодному повітрообміну. Тому такі матраци відрізняються високою ціною. Вироби з натуральними наповнювачами рекомендовані для дитячого сну, але з вибором матраца з кінського волоса треба бути обережнішим - є ризик появи алергії.

Оббивка матраца

     Матеріали які використоюються дитячих матрацах.Оббивка може бути з різних матеріалів: натуральних, синтетичних або змішаних. Для дитячих виробів віддають перевагу натуральним тканинам(бавовні або овечій шерсті). Проте такі матраци швидко накопичують пил і не підходять для алергіків. Цим дітям краще підійде оббивка синтетичною тканиною або натуральною, але обробленою спеціальними розчинами, відразливими пил і такими, що не викликають алергію(наприклад, прогумована бавовна).

     На закінчення варто відмітити, що правильний догляд за матрацом продовжить його термін служби і дозволить зберегти здоров'я дитини. Для цього виріб варто регулярно провітрювати, пилососити і перевертати, міняючи положення "ноги - голова", а також використати наматрацник, який треба прати кожен місяць.
     Купити матрац у Львові з безкоштовною доставкою за хорошою ціною допоможе Вам інтернет магазин матраців Matroluxe Львів.