Саме від якості сну залежить не лише наш емоційний, але і фізичний стан. Адже недолік сну, безсоння, неправильне положення тіла - усе це може привести до болючих відчуттів в суглобах, спині, хребті і навіть до хронічного головного болю. Тому покупка хорошого ліжка з якісним матрацом є одним з найважливіших питань. У цій статті ми з'ясуємо, чому варто купувати безпружинні матраци.

Ключові переваги ортопедичних матраців

безпружинний ортопедичний матрац     Ортопедичні матраци здатні повторювати усі контури тіла власника, є гіпоалергенними і довговічними. Завдяки різноманітним варіантам наповнювача, існує можливість вибору відповідної жорсткості і покупки найбільш комфортної моделі. Купити матрац з ортопедичними властивостями означає забезпечити тілу корисну зручність.

     З такими матрацами немає ніякого дискомфорту під час відпочинку, а відсутність в конструкції металевих деталей дозволяє підвищити практичність і набагато зменшити вагу виробу. Також це сприяє виключенню будь-якої електростатичної і магнітної дії на організм. Варто відмітити, що найчастіше в ролі наповнювача виступають тільки якісні матеріали - як штучні, так і натуральні. Це може бути пінополіуретан, койра, латекс і інші.

     Крім того, до безперечних переваг безпружинних матраців також варто віднести відсутність скрипів і скреготів, що часто трапляється в пружинних матрацах. Особливо це важливо для маленьких діток, яким для пробудження буде досить і щонайменшого звуку.

Головні особливості

     Як було сказано вище, від якості матраца може залежати дуже багато чого, а ортопедичні матраци часто рекомендують в якості профілактики безлічі захворювань опорно-рухової системи.

     Безпружинний матрац, який правильно підібраний і має високу якість, здатний гарантувати: хороший нічний сон зручність під час денного відпочинку повне розслаблення м'язів і розвантаження хребта точне повторення рельєфу людського тіла. Такі ортопедичні матраци дійсно допоможуть у боротьбі з онімінням м'язів і сприяють активізації циркуляції крові. Вони рекомендовані для використання в якості терапії після серйозних травм.

     Якщо є передумови до розвитку захворювань спини або попереку, то ортопедичні матраци знижують вірогідність подальшого їх розвитку.

Основні моменти при виборі матраца

латекс     При покупці матраца треба визначитися з жорсткістю. Існує "золоте" правило - чим старша людина, тим м'якшим має бути матрац. Це пов'язано з тим, що в дитинстві і юності наш скелет, а саме - хребет, дуже активно розвивається. Йому потрібна підтримка, яку і може гарантувати безпружинний ортопедичний матрац.

     Що стосується матеріалів наповнювача, то штучні компоненти - це не завжди погано. Наприклад, штучний латекс краще затримує вологу, чим натуральний аналог. При цьому обидва варіанти - гіпоаллергенні і виділяються тривалим терміном експлуатації. В цілому, більшість наповнювачів гарантують матрацу еластичність, вологостійкість, довговічність і забезпечують необхідну вентиляцію.

Висновок

     Можна сказати, що вибір ортопедичного матраца - суто індивідуальний. Головне, щоб в процесі сну не виникало ніякого дискомфорту і неприємних відчуттів. А в магазинах і на ринку зараз представлений щонайширший вибір моделей - з різними розмірами, жорсткістю і варіантами наповнення. Тому важливо вибрати якісний ортопедичний матрац, який прослужить довго і дозволить зберегти здоров'я.