Ми працюємо!

Тумба приліжкова B2

Номер: tymba-b2
1 760 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності
Опис

     У дизайні приліжкової тумби В2 використовуються елементи класики, такі як плавні лінії, заокругленні кути, ручки, декоровані під "бронзу". Вона прекрасно поєднуватиметься з ліжками Венеція, Діана, Селена-Аурі, а також з комодом Вега, які мають схожий дизайн. Корпус тумби і фасади двох висувних ящиків виготовляються з масиву буку, боковини - з ДСП, а днище - з HDF, деревоволокнистої плити високої щільності, яка в 3 рази перевищує ДСП за показниками надійності.
    В якості фурнітури використовуються телескопічні направляючі, дозволяють плавно і безшумно висувати ящики.
Усі деталі відрізняються найвищою якістю і надійністю, що дозволить Вам насолоджуватися цим предметом інтер'єру довгі роки.

Натуральне дерево: Бук

     Тумба приліжкова В2 виготовлена з натурального дерева - буку. На Ваш вибір два типи матеріалу - масив і щит.
     Клеєний щит - це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його безперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується впродовж експлуатаційного терміну.
     Масив - це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.

     Кольори
     Нижче представлені колірні варіанти для тумби В2 від ТМ "Естелла". Пропонуються 8 відтінків натурального дерева - від світлого до темного, а також білий колір. Зверніть увагу, що при замовленні ліжка у білому кольорі (відтінок 107) ціна збільшується на 50.
Різні відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев'яну поверхню. При виготовленні прикроватных тумб ТМ "Естелла" використовуються тільки високоякісні, безпечні і екологічно чисті лаки. Вони гипоаллергенны, не токсичні, мають високі експлуатаційні властивості.

Висота Ширина Глибина
360 мм 480 мм 400 мм
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг