Ми працюємо!

Тесса

Номер: komod-tessa
4 930 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності
Опис

     Комод Тесcа характеризується рівними лініями, прямими кутами і строгим силуетом. Він ідеально підійде до таких ліжок, як Афіна, Рената або Титан.
Як і комод Вега, Тесcа виготовлений з натурального буку, з використанням високоякісної фурнітури - що телескопічних направлінь, які забезпечують плавність і безшумність відкриття ящиків. Комод спроектований таким чином, що усі деталі і кріплення сховані усередині, завдяки чому покращується зовнішній вигляд виробу і створюється міцна і надійна конструкція.
Місткі ящики дозволять Вам розмістити велику кількість речей, а зручна розбірна конструкція - легко перевезти і зібрати комод.
Три слова, якими можна описати комод Тесса, - це місткість, естетичність і міцність. Він стане справжньою прикрасою Вашої спальні!

Натуральне дерево: Бук

     Комод Тесса виготовлений з натурального дерева - буку. На Ваш вибір два типи матеріалу - масив і щит.
     Клеєний щит - це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою дерев'яних струганих брусків шириною від 10 мм до 50 мм. До його безперечних переваг слід віднести стійкість до деформації, однорідну фактуру, абсолютну екологічність. На відміну від масивних конструкцій, клеєний щит характеризується дуже маленькою усадкою, він не деформується і не розтріскується впродовж експлуатаційного терміну.
     Масив - це деревний матеріал, що отримується в результаті склеювання між собою більших дерев'яних струганих брусків. Зверніть увагу, що під масивом не слід розуміти меблі з цілісного шматка дерева.

     Кольори

Нижче представлені колірні варіанти для комода Тесса від ТМ "Естелла". Пропонуються 8 відтінків натурального дерева - від світлого до темного, а також білий колір.

Різні відтінки досягаються шляхом нанесення лаку на дерев'яну поверхню. При виготовленні комодів ТМ "Естелла" використовуються тільки високоякісні, безпечні і екологічно чисті лаки. Вони гипоаллергенны, не токсичні, мають високі експлуатаційні властивості.

     Розміри:

Висота Ширина Глибина
800 мм 850 мм 550 мм
Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг