Ми працюємо!

Односпальне ліжко Рената

Номер: lizhko-renata-80x190
4 660 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

     Український виробник "Естелла", який виготовляє ліжка у Львові з натурального дерева, представляє ліжко Рената, модель в якій поєднується витонченість дизайну і надійність конструкці

Опис

     Український виробник "Естелла", який виготовляє ліжка у Львові з натурального дерева, представляє ліжко Рената, модель в якій поєднується витонченість дизайну і надійність конструкції. Дана модель підійде всім споживачам, які хочуть внести у свій побут чітку симетрію і правильність ліній. Ліжка з дерева як правило виготовляються з клеєних брусків, що дозволяє виключити в подальшому використанні появу тріщин і сучків. В даному випадку для виготовлення ліжка з дерева Рената, був використаний брус бука, не дивлячись на свою приналежність до твердих порід дерев, бук при правильній обробці має виключну властивість гнутися приймаючи необхідну форму при цьому деревина бука не боїться вологості і тому не деформується з часом, саме ці чинники роблять бук ідеальним матеріалом для створення практичних меблів.
     Замовити ліжко Рената різних розмірів можна просто зв'язавшись з менеджером уточнивши необхідний відтінок, а також бажані розміри виробу, яке буде створено в індивідуальному порядку.

Відео-інструкція по зборці ліжка:

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг