Обмежувач для матраца

Номер: ma-6162
118 грн.
100 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

Для односпального каркасу шириною до 1м. достатньо використовувати 1 обмежувач, для спальних місць розміром більш як 1м. рекомендується встановлювати 2 обмежувача.

  • Обмежувач навісний -  підходить лише для каркасів та конструкцій висотою 25 мм. 
  • Обмежувач врізний - підходить лише для каркасів та конструкцій висото до 25 мм. 
Опис

Обмежувач врізний -  виготовлений з стального пружинного дроту діаметром 6 мм, що забезпечує достатню міцність та естетичний вигляд виробу.

Для установки тримача в каркасі ліжка або дерев`яній основі потрібно зробити 2 отвори діаметром 6 мм з міжцентровою відстанню  316 мм. Після цього обмежувач вставляється в отвори та зажимається гайками, які додаються в комплекті. Робоча висота тримача 9 см.що  дозволяє використовувати будь який ортопедичний матрац, навіть якщо він зовсім не високий.

  • Ширина: 316 мм
  • Висота: 125 мм
  • Діаметр: 6 мм

В комплект входить: обмежувач + шайба М6(2шт) + гайка М6(2шт) 

Обмежувач навісний - кріпиться до металевого профілю (25х25мм) ортопедичного каркасу за допомогою застібки типу скоба. Призначений для фіксації матраца на основі. Використовується, як для основ з підйомним механізмом, так і для окремо розташованих основ. Виконує роль підтримки матраца від скочування при підніманні ліжка.

  • Ширина: 312 мм
  • Висота: 175 мм
  • Діаметр: 5 мм

Обмежувач матрацу виготовлений з нержавіючої сталі діаметром 5 мм, що забезпечує достатню міцність та естетичний вигляд виробу. Конструкція тримача дозволяє швидко та легко прикріпити його до внутрішньої сторони каркасу, використовуючи з інструментів лише молоток або міцний кулак. Робоча висота тримача 14 см. підходить практично для будь- яких існуючих на ринку матраців, як економ сегменту, так і преміум класу. Гладка форма виробу не пошкодить обшивки вашого матрацу, та не залишить будь яких слідів кольору металу.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід