Ми працюємо!

Обмежувач для матраца

Номер: ma-6162
118 грн.
100 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

Для односпального каркасу шириною до 1м. достатньо використовувати 1 обмежувач, для спальних місць розміром більш як 1м. рекомендується встановлювати 2 обмежувача.

  • Обмежувач навісний -  підходить лише для каркасів та конструкцій висотою 25 мм. 
  • Обмежувач врізний - підходить лише для каркасів та конструкцій висото до 25 мм. 
Опис

Обмежувач врізний -  виготовлений з стального пружинного дроту діаметром 6 мм, що забезпечує достатню міцність та естетичний вигляд виробу.

Для установки тримача в каркасі ліжка або дерев`яній основі потрібно зробити 2 отвори діаметром 6 мм з міжцентровою відстанню  316 мм. Після цього обмежувач вставляється в отвори та зажимається гайками, які додаються в комплекті. Робоча висота тримача 9 см.що  дозволяє використовувати будь який ортопедичний матрац, навіть якщо він зовсім не високий.

  • Ширина: 316 мм
  • Висота: 125 мм
  • Діаметр: 6 мм

В комплект входить: обмежувач + шайба М6(2шт) + гайка М6(2шт) 

Обмежувач навісний - кріпиться до металевого профілю (25х25мм) ортопедичного каркасу за допомогою застібки типу скоба. Призначений для фіксації матраца на основі. Використовується, як для основ з підйомним механізмом, так і для окремо розташованих основ. Виконує роль підтримки матраца від скочування при підніманні ліжка.

  • Ширина: 312 мм
  • Висота: 175 мм
  • Діаметр: 5 мм

Обмежувач матрацу виготовлений з нержавіючої сталі діаметром 5 мм, що забезпечує достатню міцність та естетичний вигляд виробу. Конструкція тримача дозволяє швидко та легко прикріпити його до внутрішньої сторони каркасу, використовуючи з інструментів лише молоток або міцний кулак. Робоча висота тримача 14 см. підходить практично для будь- яких існуючих на ринку матраців, як економ сегменту, так і преміум класу. Гладка форма виробу не пошкодить обшивки вашого матрацу, та не залишить будь яких слідів кольору металу.

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг