Ми працюємо!

Двоспальне ліжко Венеція Люкс

Номер: lizhko-venecia-lux-120x190
9 430 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

     Ліжка з бука - найоптимальніший варіант, який буде відмінно виглядати в спальні з будь-яким інтер'єром. Букове ліжко Венеція Люкс являє собою величезне двомісне спальне ложе.

Опис

     Ліжка з бука є невід'ємним атрибутом будь-якої спальні. Ліжка Естелла - затишне затишне містечко, на якому можна затишно влаштуватися і розслабитися після напруженого важкого робочого дня. Як відомо, саме під час сну відбувається відновлення людського організму після повсякденних стресів, постійної напруженої бурхливої ​​діяльності. Вибір ліжка є дуже відповідальним процесом.

     Ліжка з бука - найоптимальніший варіант, який буде відмінно виглядати в спальні з будь-яким інтер'єром. Букове ліжко Венеція Люкс являє собою величезне двомісне спальне ложе. Львівські ліжка завжди славилися своєю високою якістю і витонченим дизайном, ліжко Венеція Люкс не є винятком.
     Двоспальне ліжко Венеція Люкс має досить великі габарити, завдяки чому вона підійде подружнім парам. Ліжка Естелла поставляються з комфортним ортопедичним матрацом від тм Матролюкс, завдяки якому спина під час сну завжди буде розслаблена.

     Ліжко Венеція Люкс - ідеальне рішення для сучасної спальні. Вона з легкістю здатна забезпечити тривалий і безтурботний сон, завдяки якому організм зуміє відновити сили і накопичити енергію перед майбутнім напруженим робочим днем.

     Відео-інструкція по зборці ліжка, на прикладі двоспального ліжка Венеція Люкс у білому кольорі. Дане відео буде актуальним, як до двоспальних так і односпальних ліжок Венеція та Венеція Люкс.

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг