Ми працюємо!

Двоспальне ліжко Селена

Номер: lizhko-selena-120x190
11 130 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

     Вдале за своєю конструкцією і досить сучасне ліжко з підйомником "Селена" виготовлене ​​з натурального дерева (бука) в стилі мінімалізму. У його зовнішньому вигляді немає надмірностей і нагромаджень, все просто і лаконічно, дизайн зосереджений на універсальності

Опис

     Вдале за своєю конструкцією і досить сучасне ліжко з підйомником "Селена" виготовлене ​​з натурального дерева (бука) в стилі мінімалізму. У його зовнішньому вигляді немає надмірностей і нагромаджень, все просто і лаконічно, дизайн зосереджений на універсальності використання даної моделі в будь-якому інтер'єрі.

     З дерева виконаний не тільки каркас ліжка, але і міцні гнуті ламелі товщиною до 8мм, що гарантує довговічність експлуатації моделі. Крім того, екологічно чиста сировина, використана для її виготовлення, забезпечує безпеку людям, страждаючим на різного роду алергії.

     Треба також зазначити, що ліжко Селена - це двоспальне ліжко з підйомним механізмом, який створює додатковий комфорт для її власників. Адже ліжко з підйомником дозволяє економити місце в кімнаті, так як воно легко замінить комод, в якому зазвичай зберігається постільна білизна, подушки, ковдри.

     Ліжко з підйомним механізмом Селена може бути виготовлена ​​в шести варіантах різних забарвлень. Це дозволить підібрати необхідну модель ліжка для ідеального інтер'єру кімнати. А також, при необхідності, можливо замовити потрібну довжину спального місця 190 або 200см.

    Ліжко з підйомником Селена - вдале і вигідне придбання, так як її дизайн і конструкція ніколи не набриднуть і не вийдуть з моди.

Відео-інструкція по зборці ліжка Селена на прикладі моделі Селена Аурі.

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг