Односпальне ліжко Нота Плюс

Номер: lizhko-nota-plus-80x190
4 760 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

*Ціни на ліжка вказана без комплекту шухляд. Шухляди до укомплектовуються окремо по бажанню.

Опис

     Ліжко у дитчу кімнату із шухлядами, виготовлене із деревини бука. Нота Плюс - красиве, міцне та зручне підліткове ліжко для дівчаток та хлопчиків. У дитячому ліжку відсутні гострі кути та поєднані плавні лінії спинки та боковин. Ліжко можна докомплектувати  підліжковими міцними ящиками, котрі їздять по підлозі на коліщатках. Виготовляється у таких стандартних розмірах під матраци - 80х190, 80х200, 90х190, 90х200.

Відео інструкція по збиранню ліжка Нота Плюс, також дане відео актуальне для моделі Нота.

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг