Ми працюємо!

Двоярусне ліжко Дует

Номер: lizhko-duet-80x190
10 560 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності
Опис

     Ліжко для двох братів, чи двох сестер, чи брата і сестри, це вже як у Вас там вийшло. У двоповерхового ліжка Дует є багато переваг, а це відсутність гострих кутів, можливість при збиранні переставити драбину з правого боку на лівий, поздовжні планки для захисту дитини від холодної стіни на нижньому ярусі, міцні місткі підліжкові ящики, посилені ламелі, можливість встановити додаткові планки на другому ярусі. Двоярусне ліжко виготовляється в стандартних розмірах під матраци - 80х190 або 80х200 з висотою 150см і 90х200 або 90х190 з висотою 178см.

Відео-огляд ліжка:

Відео-інструкція по зборці ліжка:

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг