Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин-склад матраців і ліжок у Львові
0
Мій кошик

Lacoda

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Переваги колекції матраців Lacoda:

 • Натуральний латекс, що забезпечує постійну вентиляцію матраца.
 • Комфортні м’які піни мають ортопедичні властивості й надають якісну підтримку спини.
 • Втілення у виробах передових технологій сомнології
 • Оптимальна для більшості людей середня жорсткість матраців.
 • Розслаблення й відновлення натруджених м’язів протягом ночі.

КОРИСТЬ ЗДОРОВОГО СНУ

 1. Однією з причин чому людина не висипається є порушений циркадний ритм. Слідування цьому ритму забезпечує повноцінне відновлення та бадьорість зранку. Наповнювачем матраців Lacoda є натуральний латекс, який підлаштовується до тіла власника й надає потрібну підтримку, що сприяє швидкому засинанню. Це допомагає не порушувати циркадний ритм і якісно висипатися протягом ночі.
 2. Сон людини складається з 4 фаз, кожна з яких має важливе значення для самопочуття після прокидання, тож усі з них мають бути дотримані. Переривання будь-якої фази змушує організм повертатися до першої й починати все ще раз. Аби уникнути пробудження та повтору фаз сну, матраци Lacoda мають спеціальні вентиляційні отвори для підтримки комфортної температури тіла, а складові мінімізують будь-який дискомфорт.
 3. Зазвичай людина може заснути міцним сном лише тоді, коли відчуває повну безпеку. Багато століть тому це було способом виживання, адже раніше у будь-який момент міг напасти звір. Ця властивість не зникла, тож наші технологи під час створення колекції Lacoda використали передові розробки з області сомнології. Завдяки цьому, матраци задовольняють основні потреби людини, аби вона відчула безпеку й не мала проблем із засинанням.
 4. Відсутність сну поступово може завадити звичайній роботі мозку, або й зовсім зруйнувати її. Недосип спричиняє розвиток таких хвороб як: Альцгеймер, тривожні розлади, депресія, рак, інсульт, цукровий діабет і багато інших. Часто причиною нестачі сну є незручне спальне місце, у якому випинають пружини чи наповнення скупчується в одному місці. Саме тому серія матраців Lacoda створена з матеріалів, котрі ніжно огортатимуть тіло й забезпечуватимуть здоровий і повноцінний сон.

Lacoda -  спеціальна колекція створена для того, аби створювати усі комфортні умови для сну й оберігати від можливих проблем через його нестачу.

Розгорнути
 • Матрац Navaho / Навахо
  Новинка
  −9%
  залишилось 48 днів
  10 760 грн
  9 782 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Матрац Siu / Сіу
  Новинка
  −9%
  залишилось 48 днів
  9 261 грн
  8 419 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Матрац Moho / Мохо
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Матрац Miu / Міу
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Матрац Ambre / Амбре
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору