Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Магазин-склад матраців і ліжок у Львові
0
Мій кошик

Тумби приліжкові та комоди

     У цьому розділі ми представляємо Вашій увазі приліжкові тумбочки та комоди для оформлення інтер'єру спальної кімнати, а також для того, щоб вона була більше функціональнимою. Наша компанія реалізує приліжкові тумби у Львові в широкій різноманітності моделей, виходячи з дизайну, стилю, матеріалів і їх відтінків. Ми співпрацюємо з провідними компаніями, які виготовляють ліжка і приліжкові тумби в Україні.

Приліжкові тумби з комодом     Багаторічний досвід роботи в сегменті, а також численні оцінки і рецензії споживачів і експертів нашого ринку показали, що вітчизняні торгові марки дерев'яних меблів заслуговують якісно нових оцінок - виробництво грунтоване на використанні виключно натуральних якісних матеріалах(масиви порід, барвники і розчини органічних полімерів природного походження(природні смоли)), а також на застосуванні самих передових технологій деревообробки.

     Тумба від вітчизняного виробника буде якісним, довговічним і безпечним рішенням для інтер'єру Вашої спальні!
     Ми пропонуємо купити приліжкові тумбочки в широкій різноманітності технічних параметрів, починаючи від матеріалу і форми ручок і закінчуючи кількістю висувних ящиків. Різні за матеріалом і кольором корпусу, висотою і шириною, тумби характеризуються відповідним дизайном до ліжок (часто вони робляться однією і тією ж фірмою), для повного довершення меблевого ансамблю Вашої спальні.

     Ціни на тумби, комоди залежать від брендів, моделей і їх параметрів : внутрішньої конфігурації, матеріалу корпусу і аксесуарів і так далі. У будь-якому випадку продаж тумб грунтований на грамотному підході до ціноутворення, який задовольнить споживача нашого ринку.

Немає товарів

Вгору