Проект Матролюкс Львів

     Матролюкс Львів - єдиний унікальний представник ведучої української фабрики-виробника ортопедичних матраців Матролюкс на Західних Регіонах Уркаїни. Саме наша команда сформована у 2010 році як окремий представник продукції виробництва Матролюкс у Львові, хоча торгівлю меблями та матрацами здійснювали ще з 2006-го року. На сьогоднішній день ми у Львові вже достатньо відомий продавець ортопедичних матраців, ліжок та інших меблів. Також компанія здійснює поставку матраців для виробників та продавців меблів на спеціальних умовах.

     Наш фірмовий магазин матраців Матролюкс розташовується за адресою м. Львів, вул. Б. Хмельницького, 200. Запрошуємо Вас завітати до нас і ми поможемо вам із вибором ортопедичного матрацу чи меблів і запевняємо, що із нашою допомогою ви будете задоволені своєю покупкою та зможете насолоджуватись відпочинком на наших матрацах.

     Для зручності наших клієнтів нами було розроблено інтернет-магазин матраців. В основному це ресурс для клієнтів котрі здійснюють покупку вже не першого матрацу у нас, або ж ресурс для попереднього ознайомлення із нашою продукцією. Адже клієнтам, котрі перший раз стикнулись із покупкою матраца виробника Матролюкс, ми в першу чергу рекомендуємо завітати до нас у магазин. Адже кваліфікований спеціаліст, із нашого широкого асортименту вам поможе вдало вибрати матрац котрий задовільнить всі ваші вимоги та подарує вам повноцінний здоровий сон.