Про компанію

Матраци Матролюкс - офіційно від виробника в Львові

     За останнє десятиліття людство усвідомило той факт, що стан здоров'я частенько залежить повністю від якості нічного сну. Поганий сон викликає безліч захворювань, які пов'язані :

  • з нервовою системою
  • із станом опорно-рухового апарату
  • з серцево-судинною системою.

     Тому треба не роздумуючи купити матрац Матролюкс, роблячи ставку на прекрасне самопочуття, бадьорість духу.

Виробництво матраців Матролюкс

    Виробник матраців компанія «MatroLuxe» працює на ринку України із 2004 року. На сьогоднішній день фабрика Матролюкс відома як один із лідерів ринку ортопедичних матраців України і не тільки. Адже свою продукцію виробник експортує у Італію, Німеччину, Ізраїль, США, Казахстан, Молдову, Росію, Білорусію, Туркменістан, Литву та інші країни.

Проект Матролюкс Львів

     Матролюкс Львів - єдиний унікальний представник ведучої української фабрики-виробника ортопедичних матраців Матролюкс на Західних Регіонах Уркаїни. Саме наша команда сформована у 2010 році як окремий представник продукції виробництва Матролюкс у Львові, хоча торгівлю меблями та матрацами здійснювали ще з 2006-го року. На сьогоднішній день ми у Львові вже достатньо відомий продавець ортопедичних матраців, ліжок та інших меблів. Також компанія здійснює поставку матраців для виробників та продавців меблів на спеціальних умовах.