Ми працюємо!

Односпальне ліжко Діана

Номер: lizhko-diana-80x190
8 460 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon
В наявності

  Ліжко Діана виготовлена ​​тільки з міцних матеріалів, що робить меблі для спальні довговічними, що зберігає свої візуальні і технічні характеристики протягом довгих десятиліть! Екологічна чистота також поза сумнівами.

Опис

     Представляємо наступну позицію в категорії односпальні дерев'яні ліжка - Діана. Дане ліжко універсального типу виконане з дерева, комплектується буковими гнутими ламелями товщиною 8 мм. Довжина спального місця - 190 або 200 см. У даному випадку розміри довжини ніяк не впливають на кінцеву вартість. Такі ліжка не оснащені підйомним механізмом, але зате мають дуже презентабельний дизайн і здатні створити умови для комфортного, повноцінного і здорового відпочинку.

     Визначившись з розмірами ліжка, ви можете вибрати і колір. Сподобані вами дерев'яні ліжка можуть бути і світлих тонів, і темніших, залежно від того, як вони повинні вписуватися в дизайн інтер'єру. Стиль інтер'єру може бути простим або розкішним - будь-яким, адже дана модель прикрасить собою приміщення, виконане практично в будь-якому стилі, і займе в ньому гідне місце!

     Ліжко Діана виготовлена ​​тільки з міцних матеріалів, що робить меблі для спальні довговічними, що зберігає свої візуальні і технічні характеристики протягом довгих десятиліть! Екологічна чистота також поза сумнівами. Ви можете бути твердо впевнені, що під час нічного відпочинку ваше здоров'я і сили тільки відновлюються.

     Зробити замовлення ліжка і подивитися на зібране таке ліжко можливо відвідавши наш магазин у Львові. Також для вас створені в інтернет-магазині зручні умови для замовлення та оплати. Наші менеджери готові відповісти на питання по тому чи іншому товару, або послузі.

Відео-інструкція по зборці ліжка:

     Массив - цільноламельний матеріал, не варто плутати його зі звичайною дошкою! Елементи в ньому обов'язково склеєні тільки по довжині, без застосування технології торцевого зрощування. Масив хороший, досить стабільний, надійний, але за специфікою деревообробки - досить дорогий.

     Щит - це ще більш високотехнологічний, але не цільноламельний метеріал, в якому різних розмірів елементи зрощені і склеєні між собою. Не менш гарний, стабільний, надійний.

Основа під матрац:

     Ламелі. Цей продукт являє собою кілька шарів, склеєних під багатотонним пресом в дугоподібних пресформах шпону. Технологія та сама, що використовується при виробництві фанери, але в більшості випадків без перехресного накладення шпону по волокнах. Фабрика "Естелла" використовує тільки букові ламелі шириною 53 мм і товщиною 8 мм. Також в своїй продукції вони використовують декілька, придатних для всіх моделей матраців, стандартних відстаней між ламелями, це: 2,5 см, 4 см, і 7 см. Кількість їх при цьому звісно змінюється в залежності від довжини спального місця - 190 і 200.
     Кількість ламелей на одне спальне місце Ви можете дізнатися нижче.

Відстань між ламелями їх кількість та ціна

  • 7 см (14 або 16 шт) Базова комплектація
  • 4 см (18 або 20 шт) +120 грн
  • 2,5 см (22 або 24 шт) +160 грн

Гама кольорів:

Відгуки покупців
Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Написати відгук
Ім'я
E-mail
Відгук
Рейтинг