Ми працюємо!

Дивани із системою розкладання "клік-кляк"

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів
4 471 грн.
3 617 грн.
Svg Vector Icons : http://www.onlinewebfonts.com/icon

Розкладні дивани типу клік-кляк

дивани клік-кляк     Незвичайна назва дивану "клік-кляк" означає вдосконалений механізм "книжка", винайдений і успішно використовуваний в диванах багато років. Відмінність "клік-кляку" від дивана-книжки полягає в тому, що у "клік-кляк" є додатковий варіант розташування диванної спинки - "Релакс". Можна купити диван клік-кляк з одним або двома варіантами релаксаційного положення спинки. Окрім розкладеного і складеного стану є можливість настроїти напівсидяче або напівлежаче положення. Дуже часто воно комфортабельніше, ніж класичне, наближене до прямого кута.
     Механізм трансформації, яким оснащується диван клік-кляк, дуже простий і надійний. Це дозволяє розкладати і складати диван необмежене число разів. Термін служби дивана клік-кляк не залежить від того, наскільки часто відбувається трансформація. Саме тому диван ідеально підходить для щоденного користування.
     Для зміни положення дивану слід перевернути спинку, одночасно підтримуючи каркас сидіння. Віджимання сидіння до відповідного клацання легко створює просторе і зручне спальне місце.
     Якщо купити розкладний диван, істотно економиться використовувана площа приміщення або кімнати, в якій планується його розміщення. Розкладений диван найефективніше використати для відпочинку і сну. Якщо в користуванні розкладеним диваном немає необхідності, сидячий або напівлежачий стан спинки буде цілком досить для комфортного відпочинку.
    Для того, щоб купити диван клік-кляк Вам знадобиться всього декілька хвилин. При оформленні інтернет-замовлення досить вибрати модель і колірну палітру оббивки. Варіанти колірних рішень дуже різноманітні. Це дозволить гармонійно вписати відповідну модель Матролюкс у будь-який інтер'єр.
     Оскільки компанія Матролюкс безперервно і ретельно контролює якість і надійність меблевих виробів, рішення купити в Матролюксі розкладний диван виправдає себе довговічністю і комфортабельністю придбаних диванів.