Ми працюємо!

Дивани з механізмом єврокнижка

Знайдено: 1 - 10 серед 10 товарів

Диван для дому єврокнижка 

   Диван, оснащений механізмом єврокнижка, відрізняється високою надійністю в експлуатації. У єврокнижці використовується один з найпростіших принципів трансформації дивана. Це означає, що якщо купити диван єврокнижку, можна не хвилюватися з приводу довговічності використання дивана. Зупинивши свій вибір на єврокнижці, Ви позбавите себе від проблем з експлуатацією. Тривожні симптоми, що вимагають обслуговування і ремонту дивану, Вас не торкнуться. Єврокнижка при розкладанні здатна переступити через будь-яке підлогове покриття.Ви зможете використати диван на усіх без виключення матеріалах підлоги і покриттях.
дивани для дому     Диван єврокнижка здійснює розкладку дуже нескладним способом. Ви робите висунення сидіння вперед і подальше опускання диванної спинки. Процедура трансформації настільки проста, що запобігає всіляким поломкам механічних складових дивана. Складання дивана відбувається за рахунок підняття спинки і переміщення висуненого сидіння в початкове положення. Час, який Ви витратите на зміну конфігурації дивана, дуже незначний.
     До дивана може додаватися набір привабливих подушок, що підвищить рівень комфорту дивана і доповнить інтер'єр цікавими елементами. Перед початком трансформації подушки знімаються. Вам так само, ймовірно, припаде до душі ящий для білизни, що знаходиться усередині дивана. Він дуже місткий і дозволить зберігати масу корисних речей, економлячи простір. Високоякісне матрацне наповнення дозволить Вам насолодитися приємним відпочинком на дивані-еврокнижці.
     Залежно від особливостей відповідної моделі можна купити диван єврокнижку із зручними підлокітниками. Усередині них можуть розташовуватися допоміжні компоненти, наприклад, полички, речові ящики або сучасна система "карго". З її допомогою Вам буде легко облаштувати симпатичний міні-бар прямо в дивані. Таким чином, у Вашої єврокнижки з'явиться додаткова приємна функція.
     Механізм "єврокнижка" може бути реалізована як в диванах класичного формату, так і в кутових модифікаціях. Обидва різновиди виконання, поза всяким сумнівом, порадують Вас вищезгаданим набором переваг, а різноманітність колірних рішень оббивки Вас приємно здивує.
     Диван єврокнижка від Матролюкс заслужено відноситься до затребуваних і практичних варіантів виконання сучасних диванів. У Матролюкс діють високі стандарти проектування і виготовлення меблів. Наше виробництво забезпечує належний рівень якості і довговічності диванів з механізмом "єврокнижка" і простоту їх експлуатації.