Ми працюємо!

Диван типу акордеон

Знайдено: 1 - 8 серед 8 товарів

Дивани на розкладній системі акордеон

     Диван акордеон відноситься до різновиду меблів, що трансформуються, і має два експлуатаційні положення. Складений диван не займе багато місця у Вашій кімнаті, а розклавши його Ви отримаєте комфортне спальне місце. Сучасні конструкції диванів акордеонів спроектовані так, щоб зусилля, що додаються для його трансформації в розкладений стан, були мінімальними.
Механізм трансформації акордеон     Враховуючи безліч дитячих моделей диванів такого формату, легкість розкладання і перекладу меблів в початкове положення є одним з головних аспектів їх виробництва. Більшість диванів цієї серії оснащені білизняними ящиками, в які Ви зможете скласти білизну і будь-які інші речі.
     Варто купити диван акордеон і можна відразу ж зрозуміти, чому він іменується саме так: його трансформація надзвичайно нагадує гармошку або акордеон. Як правило, для дивана акордеон характерне широке і високе спальне місце, що є досить просторим для будь-якої комплекції користувача. Для розкладання дивану може вимагатися невелике зусилля для висунення сидіння або зміщення його відносно первинного положення.
     Дивани Матролюкс відрізняються надійною механікою і різноманіттям колірних рішень, що дозволить легко підібрати якісний диван акордеон, який ідеально підійде для Вашого простору. Просторе і рівне місце для сну і зручна система розкладки створять комфортні умови для відпочинку і приємного проведення часу. Можливість купити диван акордеон з чохлами знімного виду дозволить варіювати колірний і візерунковий настрій інтер'єру, що створюється оригінальними предметами меблів від Матролюкс.