Ми працюємо!

Безкаркасні крісла мішки

Знайдено: 1 - 14 серед 14 товарів

     Безкаркасні меблі вже давно не новинка , і присутній у тому чи іншому варіанті в багатьох квартирах. Крісло мішок, піраміда, груша, банан, подушка - це досить поширені в сучасному інтер'єрі форми.

     А що ви скажете про зараз популярні крісла-м'ячі? Оптимальне співвідношення висоти і ширини дозволяють комфортно розташуватися в кріслі м'ячі для відпочинку або спілкування, читання книг. 

крісла мішки     Безкаркасні меблі - це ідеальна форма для посиденьок біля каміну , рандеву з друзями або, наприклад , для дитячих ігор. Шкіряна оббивка спокійних тонів добре підійде для кабінетів або віталень. Якщо ви більше сприймаєте насичені забарвлення, то можна підібрати нестандартні різнобарвні крісла мішки, або однотонний яскравий колір. Футбольний м'яч, веселі картинки або матеріали із зображенням тварин краще всього виглядатимуть в дитячій кімнаті. Для малюків також є цікаві напрацювання модельєрів, в яких крісло м'яч асоціюється з великою м'якою іграшкою. Крім нестандартного дизайну таке крісло підкопує своєю високою функціональністю . Можна не турбуватися якщо в сім'ї є алергіки , так як подібний виріб не містить хутра тварин або небезпечних для здоров'я наповнювачів. Це стосується всіх видів крісел мішків - м'яча, груші, піраміди і інших форм безкаркасних меблів.

     Приємно знати, що в своєму будинку можна повною мірою розраховувати на комфорт і безпеку.

     Ми пропонуємо Вам м'які безкаркасні меблі, пуфики , крісла мішки, дитячі пуфи що не мають жорсткого каркасу і виготовлені з різного матеріалу. Такі меблі повністю безпечні для дитячої кімнати, так як не мають гострих кутів і металевих конструкцій. Купуйте для своєї дитини дитяче крісло грушу, чи крісло м'яч на якому можна весело бавитися і просто відпочивати.

     Безкаркасне крісло прекрасно виглядає як в дома, так і офісі. Таке крісло також підійде і для літнього дачного відпочинку. Ми пропонуємо вам широкий вибір крісел-мішків будь-якого розміру, стилю та кольору. Легке, компактне і дуже зручне крісло-груша оцінять покупці по багатьох критеріях - нікого не залишає байдужим його грушовидна форма і неймовірна м'якість. Безкаркасне крісло-м'яч багатьом нагадує вподобані за минулих часів пуфи. На вигляд воно схоже на мішок. Його незвичайні форми і м'якість принесли безкаркасним меблям справжню популярність.

     Нова і абсолютно незвична конструкція цього крісла підходить для усіх - для дорослих та дітей. Крісло-грушка здатне внести пожвавлення у будь-який інтер'єр. Сидіти в такому кріслі - це суцільне задоволення. Воно не сковує рухів і дозволяє приймати ті пози, які зручні вам і вашому організму, бездоганно повторюючи вигини тіла. Той, хто одного разу сів у крісло грушу, вже ніколи не проміняє його ні на яке інше крісло для відпочинку!

     У дитячій кімнаті воно буде справжньою радістю для ваших дітей. По-перше, у нього немає гострих кутів, об які так часто вдаряються малюки, а по-друге, на ньому дуже комфортно бавитися в улюблені ігри. Крісло ідеальне в якості подарунка для ваших малюків.

     Як правило, подібні меблі купляють мобільні сучасні люди, відкриті усьому новому. На нашому сайті ви легко зможете купити м'яке крісло грушу, представлене в різних варіантах виконання.