Ми працюємо!

Ортопедичні дивани ТМ SOFYNO

Знайдено: 1 - 24 серед 78 товарів

Ортопедичні дивани та крісла ТМ «Софіно»

     Погодьтеся, вітальня кімната - найурочистіше приміщення в квартирі. Тут ми приймаємо друзів, відзначаємо найбільш важливі події в житті, та й просто мирно відпочиваємо за читанням книг або переглядом телепередач.

     Щоб забезпечити комфортний відпочинок і презентабельність у вітальні, слід придбати сучасної і багатофункціональний ортопедичний диван.

     Всесвітньо відомий виробник лікувально-профілактичної меблів і спальних приналежностей компанія «Матролюкс» пропонує вам купити диван-ліжко ТМ «Sofyno».

Різноманітність форм і характеристик

  1. Дивани «клік-кляк». Ці моделі укомплектовані вдосконаленим варіантом класичного механізму трансформації «Книжка». Надійний і перевірений часом механізм дозволяє фіксувати диван в 3 положеннях: «Relax» (напівсидячи), лежачи і сидячи. Надійність і міцність конструкції гарантує сталевий каркас, який спирається на білизняний ящик.
  2. Дивани кутові. Ці моделі універсальні. Вони Ідеально доповнять інтер'єр як габаритних, так і зовсім невеликих віталень. Кутові дивани купити може кожен, адже компанія «Матролюкс» встановила на ці моделі досить демократичні ціни.
  3. Дивани «Єврокнижка». Класичний, надміцний і надійний механізм трансформації гарантує тривалий термін експлуатації виробу. У моделях ортопедичних диванів Єврокнижка присутні місткі білизняні ящики, що дозволяє максимально раціонально використовувати простір вітальної кімнати. Диван-ліжко можна впритул присувати до стіни, що позбавляє власника від клопотів пов'язаних з постійним переміщенням спального місця.
  4. Дивани «Акордеон». Міцність і надійність цих моделей забезпечує каркас з надміцної сталі. Експлуатаційні властивості механізму трансформації дозволяють використовувати дивани «Акордеон», як повноцінне ортопедичне спальне місце. Ці дивани Львів пропонує придбати прямо зараз. Для цього достатньо зв'язатися з менеджерами компанії «Матролюкс Львів» та оформити відповідну заявку.
  5. Дивани «Мералат». Легкість в експлуатації, компактність і практичність - головні властивості цих моделей. Їх забезпечує класичний механізм трансформації типу «французька розкладачка». У день це комфортний диван з м'якими підлокітниками, а вночі - повноцінне двоспальне місце.
  6. Дивани «Дельфін». Унікальний механізм трансформації дозволяє в одну мить перетворити компактний диван в просторе спальне місце для двох людей. Секрет полягає в додатковому блоці на коліщатках, який, немов дельфін, «виринає» з основної конструкції виробу.
  7. Дивани «Поворотні». Інноваційний механізм «ножиці» дозволяє вам в залежності від ситуації використовувати кутовий диван для різних цілей. У моделях присутня компактний столик, міні-бар, а також місткий білизняний короб.
  8. Крісла. ТМ «Софіно» пропонує вам універсальні крісла-ліжка, а також зручні м'які крісла з різною висотою спинок. У колекціях присутні моделі, укомплектовані білизняними коробами. Це дозволяє вам вигідно заощадити місце в шафі, а при необхідності швидко розмістити на нічліг вашого гостя.

     Отже, оцінивши всі переваги моделей ТМ «Sofyno», сміливо вирішуйтеся купити диван у Львові.

     Компанія «Матролюкс Львів» пропонує вам придбати дивани у Львові ціни на які вас обов'язково порадують своєю демократичністю і доступністю.

     Зробіть свій вибір прямо зараз і гарантовано забезпечте собі і гостям щоденний комфортний відпочинок і здоровий сон кожної ночі!